Platforma on-line

Filters

Showing all 3 results

9/18/Wszystkie

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Nagranie z webinaru „Szczegóły robią różnicę”

  ,
  Nagranie z webinaru - szczegóły robią różnicę. Podczas tego wykładu mówiłem o detalach, na które powinien zwracać uwagę każdy trener pracujący z dziećmi. Są to praktyczne wskazówki na temat planowania i prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku 5-8 lat (i nie tylko). Mówię o tym co powinno wydarzyć się przed treningiem już na etapie planowania, jak i podczas treningu przy samej organizacji zajęć. Omawiam nawyki, które powinniśmy budować od najmłodszych lat oraz zalecenia (wskazówki do nauczania techniki piłkarskiej). Rozmawiamy też o kreatywności, intensywności oraz inteligencji. Poza tym odpowiadam na wiele pytań od samych słuchaczy webinaru. Sprawdź jak przeprowadzić efektywny trening dla dzieci! Czas trwania nagrania: 1h 36 min (wideo + audio + prezentacja).
  25,00
 • Sale

  PAKIET 10000 like

  ,
  Kupując ten produkt oszczędzasz połowę ceny! W skład pakietu wchodzą: 1. E-book "Zbiór konspektów dla piłkarskich skrzatów (U7)" Więcej informacji o e-booku znajdziesz TUTAJ. 2. Nagranie z webinaru "Szczegóły robią różnicę". Więcej informacji o nagraniu znajdziesz TUTAJ. 3. Bonusy: - konspekt dla grupy U7 oparty na małych grach, - prezentacja nt. prowadzenia piłki. Przesyłka - Wersja elektroniczna. Przesyłka 0 zł. Maila z e-bookami, bonusem i dostępem do nagrania otrzymasz w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty. Dokonując zakupu akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
  64,00 32,00
 • Zbiór gier 1 x 1 (animacje)

  ,
  Zbiór gier 1 x 1 to 24 animacje - tyle otrzymasz na początek. Później będę dodawał minimum 1 animację miesięcznie, aż zbiór rozbuduje się do 36 gier. Co zyskujesz kupując zbiór?
  • Dostęp do zbioru na platformie kursowej.
  • 24 gry 1 x 1 (docelowo 36 gier).
  • Gwarancję niskiej ceny (cena będzie wzrastać wraz z dodawaniem nowych gier).
  Szczegóły i przykładowe animacje: TUTAJ. Wersja elektroniczna. Przesyłka 0 zł. Maila z dostępem do zbioru otrzymasz w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty. Dokonując zakupu akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
  29,00