WARSZTATY 1 – WPROWADZENIE

Zapraszamy na dziewiąte już warsztaty szkoleniowe dotyczące treningu piłki nożnej, organizowane przez PNDD.pl – „Trening dzieci w wieku 4-8 lat”. Pierwsze odbyły się 9 stycznia 2016 w Warszawie, a później odwiedziliśmy Gdańsk, Kraków, Katowice, Poznań, Łódź i jeszcze kilka razy Warszawę. Razem uczestniczyło w nich ponad 240 trenerów praktycznie z całej Polski. Ponownie będziemy w stolicy. Zapraszamy 10 marca 2018 na warsztaty do BYDGOSZCZY!

DLACZEGO WARSZTATY?

Zdecydowaliśmy się na warsztaty, czyli na szkolenie z aktywnym udziałem uczestników. Nie chcemy byś siedział 8 godzin i wlepiał się w prezentację słuchając co mamy do powiedzenia. Tylko pełne zaangażowanie pozwoli Ci wynieść ze szkolenia potężną dawkę wiedzy do zastosowania w praktyce.

Mamy zamiar mocno Cię zaangażować! Będziemy bardzo dużo rozmawiać, wspólnie dochodzić do wniosków i najlepszych rozwiązań, popracujemy nad konspektami i ćwiczeniami. Ponadto między panelami damy Ci przetestować na własnej skórze kilka ćwiczeń na integrację i komunikację w drużynie, w sam raz do wykorzystania na obozie, półkoloniach czy na zakończenie treningu. Poćwiczymy też wspólnie na boisku lub hali sportowej dzięki czemu najlepiej poznasz istotę proponowanych przez nas zabaw i ćwiczeń. Oczywiście jednocześnie przekażemy Ci dużą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek dotyczących treningu piłkarskiego z najmłodszymi.

TEMATYKA

Warsztaty dla trenerów piłki nożnej – „Trening dzieci w wieku 4-8 lat” . Chcemy bardzo mocno skupić się na najmłodszych! Celowo zawęziliśmy przedział wiekowy, by przekazać Ci jak najwięcej informacji na ten temat. Nie chcemy byś wyszedł z niedosytem, że czegoś zabrakło, że było za bardzo rozmyte albo nie przyda Ci się w pracy trenera. Temat i przedział wiekowy jest bardzo konkretny – tylko najmłodsi adepci piłki nożnej!

 • CELE I PRIORYTETY W TRENINGU DZIECI – czym różni się trening 4 latków od 8 latków i dlaczego jest zupełnie inny niż trening starszych piłkarzy? Na czym się skupić przy najmłodszych i jak wykorzystać etap egocentryczny w ich życiu? Rozjaśnimy sytuację.
 • POSTAWA TRENERA – jak zachowywać się na treningu? Co robić przed i po zajęciach? Jaką „strategię” przyjąć podczas meczów i rozgrywek najmłodszych? Większość to wie, ale nie wszyscy wdrażają w życie, popracujemy nad tym!
 • KOMUNIKACJA Z DZIEĆMI – zupełnie inna niż z dorosłymi! Jak robić to dobrze? Jak dzięki słowom i gestom wykrzesać z dzieci to co najlepsze? Jak być dobrze odbieranym przez dzieci i stworzyć dobrą atmosferę na treningu. Jest kilka dróg, o których porozmawiamy.
 • ZABAWY I ĆWICZENIA PIŁKARSKIE – jakie wybrać i jak dostosować je do wieku ćwiczących? Na czym się skupić podczas konkretnych zadań? Co to są „coaching points” i dlaczego powinieneś stosować je w każdej zabawie czy ćwiczeniu? Jak jedna zabawa może posłużyć Ci do nauczania 10 różnych elementów? O tym wszystkim powiemy i pokażemy w praktyce na boisku. Chyba nie musimy Cię przekonywać, że w tym jesteśmy mocni.
 • PLANOWANIE TRENINGU – jak powinien wyglądać każdy trening? Jakie składowe zawierać? Jak dobrze przygotować się do treningu i zaplanować cały proces szkolenia? Popracujemy nad rocznym i miesięcznym planem szkolenia oraz przygotujemy trening, a wszystko w kilkuosobowych grupach.
 • WSPÓŁPRACA Z RODZICAMI – temat bardzo zaniedbywany! Jak współpracować z rodzicami i jak może Ci to pomóc w szkoleniu podopiecznych? Jak ich zaangażować? Jak przygotować spotkanie z rodzicami, by ułatwić sobie pracę? Zrobimy listę działań, które będziesz mógł wprowadzić u siebie na treningu.

Będzie też kilka niespodzianek, zostawiamy sobie pole do manewru! Przeznaczymy też czas na tak zwany „panel dyskusyjny” – będziemy mogli spokojnie porozmawiać i odpowiedzieć na Twoje pytania czy rozwiać wątpliwości.

PROWADZĄCY

Nie będziemy się rozwodzić w tym temacie. Jest nasz dwóch – Jakub Śpiegowski i Michał Stolarski. Razem mamy ponad 15 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i prowadzeniu treningów piłki nożnej z najmłodszymi. Wspólnie prowadzimy PNDD.pl i jeśli chcesz wiedzieć więcej to zapraszamy do strony O NAS.

CO OBEJMUJE CENA WARSZTATÓW?

 • 8 godzin warsztatów szkoleniowych (teoria, praktyka, zajęcia na hali sportowej z czynnym udziałem uczestników).
 • Najnowszy numer czasopisma Asystent Trenera.
 • Książkę „40 zabaw piłkarskich” autorstwa PNDD (wersja drukowana).
 • Materiały szkoleniowe (m. in. informacje przekazywane na szkoleniu).
 • Pakiet wspomagający (clipboard, notatnik, niezbędne rzeczy do aktywnego udziału w warsztatach).
 • Kontakt VIP do prowadzących (po warsztatach będziesz mógł konsultować z nami wprowadzane na treningu zmiany).
 • Imienny certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatów szkoleniowych PNDD.

Lista korzyści nie jest jeszcze zamknięta, być może dorzucimy coś jeszcze! Mogą to być jakieś oferty specjalne od partnerów PNDD. Pracujemy nad tym, na pewno dowiesz się w pierwszej kolejności.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY:
MIEJSCE – BYDGOSZCZ
TERMIN – 10 MARCA 2018
GODZINY – 9:30-18:30
CENA – 269 zł
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Aby zarezerwować sobie miejsce na warsztaty wypełnij poniższy formularz (jeśli chcesz zgłosić kilka osób, to siebie wpisz w formularz, a innych trenerów w pole „pytania/uwagi”):