Akcesoria

Filters

Showing all 5 results

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Sold out

  Notes – szablony konspektów [wersja drukowana]

  Notes - 50 kartek. Jest to notes przygotowany specjalnie dla trenerów piłki nożnej. Gotowy szablon, który ułatwi Ci planowanie treningu i rozpisanie konspektu na zajęcia z dziećmi. Na samej górze znajdziesz miejsce na wpisanie celów treningowych (techniczny, motoryczny, wychowawczy) oraz informacji na temat treningu (grupa, data, czas, ilość osób). Po lewej stronie masz miejsce na wpisanie zabaw, ćwiczeń i gier. Sekcja ta została podzielona na 5 części treningu (wprowadzenie, rozgrzewka, zabawy z piłką, gry, zakończenie). Dodatkowo po prawej stronie masz do dyspozycji 3 boiska, na których można zrobić ilustracje pomocnicze. Bądź perfekcyjnie przygotowany do treningu i działaj jak profesjonalista. Dobrze rozpisany trening to podstawa. Do ceny należy doliczyć koszt przesyłki. Przesyłka 13 zł + 2 zł za każdą kolejną sztukę. Wszystkie paczki wysyłamy poleconym priorytetem w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty. Dokonując zakupu akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
  19,00
 • Sold out

  PAKIET – Książka + Notes (szablony konspektów)

  ,
  Oto idealny pakiet dla trenerów najmłodszych zawodników. Książka ze zbiorem zabaw oraz notes z szablonami konspektów. Przygotowaliśmy tylko 30 pakietów w promocyjnej cenie! Oszczędzasz w sumie 20 zł (na produktach i przesyłce). Oferta ważna do wyczerpania zapasów. "Zabawy piłkarskie dla najmłodszych" to książka ze zbiorem 91 zabaw i 114 prostych modyfikacji dla najmłodszych piłkarzy. Więcej informacji o książce znajdziesz TUTAJ. Szablony konspektów - Jest to notes przygotowany specjalnie dla trenerów piłki nożnej. Gotowy szablon, który ułatwi Ci planowanie treningu i rozpisanie konspektu na zajęcia z dziećmi. Więcej informacji o notesie znajdziesz TUTAJ. Do ceny pakietu należy doliczyć koszt przesyłki. Przesyłka 13 zł (+ 2 zł za każdą kolejną sztukę). Wszystkie paczki wysyłamy paczką w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty. Dokonując zakupu akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
  77,00 67,00
 • Sold out

  Pakiet “Niezbędnik Trenera”

  "Niezbędnik Trenera" to:
  • książka "40 zabaw piłkarskich",
  • clipboard (podkładka) PNDD,
  • notes z szablonami boisk.
  Bądź zawsze przygotowany do treningu z "Niezbędnikiem Trenera".  Clipboard, czyli praktyczna podkładka z klipem, idealna pod listę obecności i konspekt treningowy. Notes z szablonami boisk, które ułatwią wykonywanie ilustracji pomocniczych oraz książka ze zbiorem zabaw przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Do ceny należy doliczyć koszt przesyłki. Przesyłka 12 zł + 4 zł za każdą kolejną sztukę. Wszystkie paczki wysyłamy poleconym priorytetem w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty.
  44,00
 • Sold out

  Clipboard PNDD

  Clipboard, czyli praktyczna podkładka z klipem. Niezbędny ekwipunek trenera pracującego z dziećmi i młodzieżą. Idealna podkładka pod listę obecności lub/i konspekt treningowy. Doskonale nadaje się także pod notes, którego można używać podczas meczu lub szkolenia. Klip utrzyma kartki, cały notatnik oraz długopis (specjalne wgłębienie). Dzięki temu zawsze będziesz przygotowany do treningu. Do ceny należy doliczyć koszt przesyłki. Przesyłka 8 zł + 2 zł za każdą kolejną sztukę. Wszystkie paczki wysyłamy poleconym priorytetem w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty. Dokonując zakupu akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
  19,00
 • Sold out

  Notes – szablony boisk [wersja drukowana]

  Notes - 50 kartek. Jest to notes przygotowany specjalnie dla trenerów piłki nożnej. Po lewej jest miejsce na notatki, a po prawej dwa boiska piłkarskie. Idealne do wykonania ilustracji pomocniczych lub rozrysowania konkretnych zagrań. Możesz wykorzystać notes do napisania konspektu, zebrania środków treningowych, notowania podczas szkolenia czy konferencji. Bądź perfekcyjnie przygotowany i działaj jak profesjonalista. Do ceny należy doliczyć koszt przesyłki. Przesyłka 10 zł + 3 zł za każdą kolejną sztukę. Wszystkie paczki wysyłamy poleconym priorytetem w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty. Dokonując zakupu akceptujesz regulamin i politykę prywatności.
  15,00