Koordynacja w piłce nożnej bez tajemnic

KOORDYNACJA W PIŁCE NOŻNEJ BEZ TAJEMNIC (E-BOOK)

“Koordynacja w piłce nożnej bez tajemnic” to e-book, w którym rozłożyłem na czynniki pierwsze Koordynacyjne Zdolności Motoryczne (KZM). Znajdziesz tutaj obszerny wstęp teoretyczny, wiele praktycznych wskazówek oraz przykładowe środki treningowe i konspekty treningów, z akcentem na rozwój zdolności koordynacyjnych.

Całość dotyczy oczywiście najmłodszych piłkarzy (Skrzat, Żak Orlik), ale zawarte tutaj informacje przydadzą się w każdej grupie wiekowej. Koordynacja to przecież fundament rozwoju motorycznego i nauki wszystkich umiejętności techniczno-taktycznych niezbędnych do gry w piłkę nożną.

Cena: 59 zł

Koszt wysyłki 0 zł.

UWAGA – jest to wersja elektroniczna! Maila z e-bookiem otrzymasz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Co znajdziesz w środku?

Koordynacyjne Zdolności Motoryczne

Integracja KZM z treningiem piłkarskim

Praktyczne rozwiązania i wskazówki

  • Podstawy teoretyczne na temat koordynacyjnych zdolności motorycznych (KZM).
  • Korzyści płynące z wysokiego poziomu KZM i ich wpływ na naukę oraz doskonalenie umiejętności piłkarskich.
  • 7 składowych koordynacji wraz z dokładnym opisem w odniesieniu do piłki nożnej.
  • Podpowiedzi jak pracować nad rozwojem KZM: w rozgrzewce, w zadaniach piłkarskich na treningu, poza treningiem i także poprzez odpowiednie podejście trenera (np. brak wczesnej specjalizacji czy rotacja na pozycjach).
  • Przykłady ćwiczeń, zabaw i gier, które rozwijają KZM.
  • Przykładowe konspekty z akcentem na rozwój KZM.
  • Wiele wskazówek dla trenerów pracujących z dziećmi.

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Za 49 zł otrzymasz teorię, środki treningowe i konspekty!

E-book otrzymasz mailowo w ciągu 24h od zamówienia.

Najlepsza inwestycja – rozwój trenera i podopiecznych

Opinie po lekturze
“Koordynacja w piłce nożnej bez tajemnic”

Według mnie rewelacja! Jestem trenerem przedszkolaków, skrzatów, żaków i tutaj KZM to podstawa. Bardzo dziękuję. Tobie publikacji gratuluję. Robisz znakomite rzeczy! Śmiem nawet twierdzić, że pchasz ten polski futbol dziecięcy do przodu… ze Szczecinka bardziej niż z Warszawy.
Artur Hibner (trener, dziennikarz, działacz społeczny)

Znakomita, świetna, fantastyczna robota. Pod względem merytorycznym i metodycznym na bardzo wysokim poziomie. Graficznie  i kompozycyjnie również. Logiczne ułożenie treści. Uważam, że każdy trener w każdej dyscyplinie sportowej powinien Państwa publikację w swojej biblioteczce trenera/wychowawcy/nauczyciela w-f posiadać! Cieszę się, że mogłem zakupić tą publikację. Twórzcie następne…
Rafał Stasik (dyrektor SP, nauczyciel, trener)

E-book poleca:

Ilustracje wykonane w:

Wydane przez:

Jakub Śpiegowski – kilka słów o autorze

Założyłem PNDD.pl w 2013 roku, dzielę się tam własnymi doświadczeniami oraz wiedzą dotyczącą treningu piłkarskiego najmłodszych. Ukończyłem wychowanie fizyczne na AWFiS Gdańsk, jestem trenerem piłki nożnej UEFA A. Od 2010 roku prowadzę zajęcia piłkarskie dla najmłodszych oraz tych troszkę starszych dzieci. Obecnie prowadzę grupę orlika młodszego (U10) oraz pełnię funkcję koordynatora w UKS AP Szczecinek.

Powadzę warsztaty szkoleniowe dla trenerów „Trening dzieci w wieku 4-8 lat”. Pierwszą moją publikacją, wydaną w 2016 roku, był Zbiór konspektów dla piłkarskich przedszkolaków (U6). Teraz tych publikacji jest już 10, w tym najnowszy e-book „Koordynacja w piłce nożnej bez tajemnic”.

Piłka nożna dzieci to moja pasja, którą chcę zarażać zawodników i trenerów.