Podcast Piłkarskie Początki 002: Drybling – nauka i doskonalenie

Podcast Piłkarskie Początki 002: Drybling – nauka i doskonalenie
11 września 2019 Jakub Śpiegowski

Być może już wiesz, że w poprzednim tygodniu uruchomiłem podcast Piłkarskie Początki. Kiedyś tworzyłem nagrania o takim tytule, ale był to bardziej videocast, czyli mieszanka podcastu z obrazem video. Tym razem ruszam ze 100% podcastem w wersji audio!

Każde nagranie to 10-15 minut materiału do odsłuchania, krótko, zwięźle i na temat. Będziesz mógł słuchać podcastu w samochodzie, w drodze do pracy, wracając z treningu/meczu.

Wszystkie odcinki podcastu znajdziesz na naszym kanale Anchor, ale także na Spotify i wkrótce na innych platformach z podcastami (np. iTunes czy Google Podcasts).

Nowe odcinki będą pojawiały się w każdy piątek! Jednak w tym tygodniu wyjątkowo odcinek wrzucam w środę i dodatkowo wzmacniam go tym wpisem na blogu, ponieważ chciałbym, żeby dotarł do jak największej liczby trenerów. Daj proszę znać jak podoba Ci się sam pomysł na podcast i omawiane w nim tematy.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię do przesłuchania drugiego odcinka. Poruszam w nim tematy związane z nauczaniem i doskonaleniem dryblingu:
– dlaczego to jeden z najważniejszych priorytetów w treningu dzieci?
– czym jest drybling?
– jak świadomie projektować gry 1 x 1?
– na jakie szczegóły zwracać uwagę?
– czym się różni drybling z przeciwnikiem z przodu, z tyłu i z boku?

Miłego słuchania!

Piłkarskie Początki 002: Drybling – nauka i doskonalenie

KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY PRZESŁUCHAĆ

Możesz też posłuchać podcastu bezpośrednio na tej stronie 002: Drybling – nauka i doskonalenie (13:14 min).

Podobało Ci się? Jeśli tak to mam do Ciebie ogromną prośbę. Pokaż ten odcinek innym trenerom! Udostępnij post na facebooku, podziel się linkiem, wyślij go do znajomego na messengerze lub po prostu napisz komentarz pod samym postem. Z góry bardzo dziękuję!

PS. A jeśli szukasz więcej informacji o dryblingu oraz środków treningowych na trening z dziećmi to sprawdź mój e-book Drybling – podstawy teoretyczne i środki treningowe.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

68 − 66 =