Warsztaty Piłkarskie “Piłka nożna – poznaj ją od nowa”

Warsztaty Piłkarskie “Piłka nożna – poznaj ją od nowa”
6 maja 2014 Jakub Śpiegowski

Drogą mailową dostałem zaproszenie na warsztaty piłkarskie, które poprowadzi trener Marcin Gabor. To już siódma edycja szkoleń prowadzona przez tego trenera. Na warsztaty możesz wybrać się do Warszawy 9-10 czerwca lub do Katowic w dniach 16-17 czerwca. Organizatorzy liczą na dotarcie do szerokiego grona trenerów, dlatego też tym wpisem zapraszam Cię na to szkolenie. Poniżej kilka słów o trenerze Marcinie, krótka informacja o samym szkoleniu, o kosztach (i zniżce 10% dla czytelników www.PiłkaNożnaDlaDzieci.pl) oraz linki do szczegółów dla zainteresowanych. Zostało jeszcze raptem kilka miejsc wolnych.

Warsztaty Marcin Gabor

Trener Marcin Gabor. Tutaj możecie zapoznać się z profilem trenera na facebooku: www.facebook.com/TrenerGabor. Jego artykuły na temat taktyki piłki nożnej ukazują się w czasopiśmie “Asystent Trenera”. Pracował jako trener i dyrektor sportowy w Stali Sanok, był drugim trenerem w Cracovii oraz GKS-ie Katowice. Jako analityk taktyczny pracuje z klubami w Polsce i zagranicą. W 2008 roku otworzył pierwszą w Polsce agencję scoutingowo-analityczną ScoutingPRO. Obecnie chce dzielić się swoją filozofią piłkarską z innymi między innymi przez warsztaty “Piłka nożna – poznaj ją od nowa”.

Podczas warsztatów trener Gabor zwróci uwagę na błędne, bazujące na stereotypach postrzeganie piłki nożnej w Polsce. Wyjaśni negatywny wpływ obecnego stanu na rozwój polskiej piłki, a przede wszystkim zaprezentuje własną, autorską filozofię piłki nożnej. Poruszy tematy związane ze strategią, taktyką oraz organizacją gry. Uczestnicy szkolenia będą mieli szansę zobaczyć merytoryczną analizę taktyczną wykonaną przez trenera Marcina. Pokaże sposób interpretacji zdarzeń boiskowych i następstw pojedynczych sytuacji. Organizatorzy nazywają szkolenie najbardziej niestandardowymi warsztatami piłkarskimi, które stwarzają szansę spojrzenia na piłkę nożną z całkowicie innej perspektyw. Jestem bardzo ciekawy opinii uczestników szkolenia, zapowiada się ciekawie! Szczegóły szkolenia w tym dokładny harmonogram i poruszane tematy w linkach poniżej:

Szczegóły Katowice: https://www.facebook.com/events/278844675615935/
Szczegóły Warszawa: https://www.facebook.com/events/1489249441303363/

Znajdziecie tam też filmy z poprzednich szkoleń, filmy z pracy Marcina Gabora oraz wywiady z trenerem.

Ostatni temat to koszty, które przedstawiają się następująco:
1. uczestnicy poprzednich edycji:
I dzień – 180 złotych / I + II dzień – 310 złotych
2. nowi uczestnicy
a. do 20.05: I dzień – 250 złotych/ I + II dzień- 390 złotych
b. do 16.06: I dzień – 290 złotych/ I + II dzień – 430 złotych

Oczywiście można wziąć udział w jednym dniu szkoleniowym, a drugi dzień odbyć w kolejnym terminie, wtedy cena będzie niższa. Ponadto przy zgłoszeniu minimum 3 osób, każda z nich otrzymuje 15% rabatu. A jakby tego było mało to…

Zgłaszając się na warsztaty możesz podać hasło “Piłka nożna dla dzieci”, dzięki czemu otrzymasz 10% zniżki!

Podsumowując – warsztaty już niedługo, zostało tylko kilka wolnych miejsc, zapowiada się ciekawe wydarzenie, bardzo konkretne i merytoryczne, w niewielkim gronie umożliwiającym prawdziwie warsztatowe szkolenie. Podając przy zgłoszeniu hasło “Piłka nożna dla dzieci” możesz zaoszczędzić 10%, czyli nawet 43zł. Spokojnie starczy na dobrą książkę związaną z tematyką piłkarską!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

31 − = 27