70 konspektów dla Młodzików [WORD]

70 KONSPEKTÓW DLA MŁODZIKÓW [WORD]

“70 konspektów dla MŁODZIKÓW [WORD]” – kolejny zbiór konspektów w edytowalnej formie. Tym razem postanowiłem podzielić się moimi konspektami dla młodzików z ostatniego sezonu. Wszystkie konspekty są przygotowanie w WORDZIE! Można je spokojnie edytować, przerabiać, dostosowywać do swoich potrzeb lub po prostu kopiować z nich tylko wybrane środki.

Konspekty są przeznaczone dla grupy U12 (młodzik młodszy). Każdy z nich przeprowadziłem w sezonie 2021/2022 (w okresie od września 2021 do czerwca 2022) pracując z rocznikiem 2010 w UKS AP Szczecinek. Nie przerabiałem ich, udostępniam po prostu pliki z mojego prywatnego zbioru konspektów. Możesz zobaczyć dokładnie jak pracowałem z moją grupą przez te 10 miesięcy. Jest tam co prawda trochę przerw, bo graliśmy bardzo dużo meczów, często wyjeżdżaliśmy na turnieje i dlatego też w zbiorze udostępniam 70 konspektów.

Są to pliki źródłowe, konspekty z moich treningów, więc nie wszystkie wyglądają identycznie i “wzorcowo”. Moja praca ewoluuje, treningi się zmieniają, cały czas staram się wnosić je na wyższy poziom, ale czasem też luzuję i schodzimy kilka stopni niżej, by chłopcy na treningu otrzymywali różnorodne bodźce i poczuli jak się rozwijają.

Poza tym przy 70 konspektach sporo środków się powtarza. Jestem zwolennikiem stosowania mniejszej ilości gier, wykorzystywania tych najlepszych, “ulubionych”. Tak, żeby dzieci uczyły się grać w piłkę, a nie ciągle uczyły się zasad nowych gier. Nie znaczy to, że gry w ogóle się nie zmieniają, co jakiś czas dokładam nowe środki, ale też cyklicznie je powtarzam. Podobnie sytuacja wygląda z niektórymi konspektami. Zdarza się też, że po kilku tygodniach używam tego samego konspektu i patrzę jaka jest różnica w wykonaniu zadań przez moich zawodników.

Ten zbiór to 65 konspektów piłkarskich, w których używam najlepiej działających gier i często je powtarzam. Prostota to siła! Do tego dokładam 5 konspektów dodatkowych w zupełnie innej formie. Są to treningi dodatkowe, ukierunkowane na motorykę lub technikę, w formie stacyjnej. Takie uzupełnienie treningów piłkarskich. Wykonywaliśmy je przede wszystkim zimą na hali.

“70 konspektów dla MŁODZIKÓW [WORD]” to nie przykładowy, wzorowy zbiór konspektów. To po prostu 10 miesięcy mojej pracy, każdy konspekt, który sam przygotowałem i przeprowadziłem w mojej grupie. Patrząc na poszczególne mikrocykle brakuje pojedynczych treningów, ponieważ je przygotowywał i prowadził drugi trener, a ja podzieliłem się tylko moimi konspektami. Są też dłuższe wyrwy czasowe w związku z wyjazdami, meczami i turniejami.

Piszę o tym wszystkim, żebyś wiedział czego się spodziewać – jest dużo konspektów, kilka miesięcy pracy, sporo środków treningowych się powtarza, od czasu do czasu nawet cały konspekt wygląda tak samo, ale jednocześnie gwarantuję, że są to konspekty, które dadzą Ci ogrom wiedzy i bardzo dużo pomysłów na własne treningi. Sam tak pracuję i planuję zajęcia, a zawsze przykładam się na całego!

Te 70 konspektów wystarczy Ci praktycznie na pół sezonu pracy, więc masz dużo materiału. Możesz też wybrać pojedyncze środki czy części główne treningów nakierowane na konkretną fazę i fundamenty.

CENA: 159 zł

Koszt wysyłki 0 zł.

UWAGA – jest to WERSJA ELEKTRONICZNA!
Maila z plikami otrzymasz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Co znajdziesz w środku?

70 (edytowalnych) konspektów dla MŁODZIKÓW

Dziesiątki gier i zadań, dużo pomysłów na zajęcia

Zaplanowane treningi, które starczą na pół roku pracy

 • 70 konspektów dla MŁODZIKÓW (U12).
 • Zgodnych z programem szkolenia PZPN i wymogami certyfikacji.
 • Treningi zaplanowane według faz gry i fundamentów gry.
 • Każdy konspekt w edytowalnym pliku WORD (.doc).
 • Można je zmieniać, dostosowywać, wyciągać z nich pojedyncze środki treningowe.
 • Są to pliki z mojego prywatnego zbioru konspektów, z sezonu 2021/2022.
 • 70 konspektów to dziesiątki różnych zadań, ćwiczeń i gier.
 • 65 z nich to czysto piłkarskie zajęcia oparte na grach.
 • 5 z nich to dodatkowe jednostki techniczne lub motoryczne.
 • To kilkadziesiąt pomysłów na rozgrzewki, część główną i zakończenie treningu.
 • Każdy konspekt zawiera ilustracje pomocnicze, dokładne opisy ćwiczeń i gier, cele rozpisane na każde zajęcia.
 • Zyskasz bardzo dużo pomysłów na treningi z MŁODZIKAMI!

POBIERZ PRZYKŁADOWY KONSPEKT

Kliknij poniżej, by pobrać konspekt!

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Otrzymujesz 70 sprawdzonych konspektów!

Konspekty otrzymasz mailowo w dniu premiery!

Najlepsza inwestycja w rozwój trenerski

Jakub Śpiegowski – kilka słów o autorze

Założyłem PNDD.pl w 2013 roku, dzielę się tam własnymi doświadczeniami oraz wiedzą dotyczącą treningu piłkarskiego najmłodszych. Ukończyłem wychowanie fizyczne na AWFiS Gdańsk, jestem trenerem piłki nożnej UEFA A. Od 2010 roku prowadzę zajęcia piłkarskie dla najmłodszych oraz tych troszkę starszych dzieci. Obecnie prowadzę grupę orlika starszego (U11) w UKS AP Szczecinek oraz w Oddziale Mistrzostwa Sportowego w SP5 Szczecinek.

Powadzę warsztaty szkoleniowe dla trenerów „Trening dzieci w wieku 4-8 lat”. Pierwszą moją publikacją, wydaną w 2016 roku, był Zbiór konspektów dla piłkarskich przedszkolaków (U6). Teraz tych publikacji jest już kilkanaście, w tym najnowszy zbiór 80 konspektów.

Piłka nożna dzieci to moja pasja, którą chcę zarażać zawodników i trenerów.