O nas

NASZA MISJA

Edukacja trenerów jest kluczem do rozwoju piłkarskiego dzieci.

Nasza strona powstała w celu zwiększenia kompetencji trenerów pracujących z najmłodszymi adeptami futbolu. Uważamy, że edukacja trenerów jest kluczem do sukcesu i najlepszą drogą do optymalnego rozwoju piłkarskiego dzieci. Pracując wiele lat z dziećmi doszliśmy do wniosku, że w Polsce istnieje ogromna potrzeba rozwoju właśnie w tym obszarze. Wierzymy, że poprzez naszą działalność przyczynimy się do zwiększenia poziomu szkolenia i atrakcyjności treningów piłkarskich dzieci, co w przyszłości zaowocuje poprawą jakości polskiej piłki nożnej. PNDD.pl to najlepszy przykład pracy u podstaw i jesteśmy mocno przekonani o ogromnej roli, jaką mamy do spełnienia. Trener dla dziecka to nie tylko osoba prowadząca zajęcia piłkarskie – to ktoś zdecydowanie ważniejszy. Trening dzieci to podstawa szkolenia piłkarskiego, a trener z nimi pracujący to fundament całej tej układanki. Dlatego musi być perfekcyjnie przygotowany do tego zadania.

Jakub Śpiegowski

Założyłem PNDD.pl w lipcu 2013 roku, od tamtej pory staram się dzielić z trenerami jak największą ilością wartościowych materiałów dla trenerów najmłodszych zawodników. Robię to poprzez naszą stronę, facebooka, newsletter oraz wydając różne publikacje.

Ukończyłem wychowanie fizyczne na UKW Bydgoszcz (2009) i AWFiS Gdańsk (2011). Jestem instruktorem PN (2012) oraz trenerem UEFA A (2018). Brałem udział w wielu szkoleniach, konferencjach i warsztatach dla trenerów, m. in. Lech Conference, Football Lab, Coerver Coach Training Clinic, Better Way oraz w kilku mniejszych lokalnych konferencjach. Uczestniczyłem również w dwóch 5-dniowych szkoleniach w Anglii (Leeds i Nottingham).

Przez 6 lat prowadziłem zajęcia z elementami piłki nożnej Socatots oraz treningi piłkarskie dla najmłodszych w Brazilian Soccer Schools (2010-2016). To właśnie praca w tych szkółkach umożliwiła mi udział w dwóch szkoleniach w Anglii. Spędziłem rok na stażu w Arce Gdynia, jako drugi trener rocznika 2002 (sezon 2014/2015). Pracowałem na stanowisku Head Coacha w BSS, odpowiadając za szkolenia i przygotowanie merytoryczne trenerów (sezon 2015/2016).

Od sierpnia 2016 pracuję w Akademii Piłkarskiej Szczecinek, w miejscu gdzie dzieci mają niesamowite warunki do rozwoju. Jestem koordynatorem akademii i prowadzę grupę żaków (2011). Wspólnie z Michałem prowadzimy cykliczne warsztaty PNDD dla trenerów piłki nożnej “Trening dzieci w wieku 4-8 lat” oraz inne szkolenia na indywidualne zamówienie.

Jestem autorem kilku publikacji elektronicznych i książki “Zabawy piłkarskie dla najmłodszych”. Ciągle pracuję nad nowymi publikacjami dotyczącymi treningu dzieci oraz tworzę podcast “Piłkarskie Początki”.

Michał Stolarski

Dołączyłem do PNDD.pl w kwietniu 2015 roku. Jestem od dziecka związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną, którą uprawiam do dziś. Ukończyłem wychowanie fizyczne na UKW Bydgoszcz (2009) i AWFiS Gdańsk (2011) z tytułem magistra. Jestem instruktorem kilku dyscyplin sportowych, trenerem UEFA A (2018) oraz posiadam uprawnienia trenera personalnego.

Obecnie pracuję w Socatots, gdzie prowadzę zajęcia z dziećmi w wieku 1-5 lat (2010- do dziś) oraz w Brazilian Soccar Schools z dziećmi w wieku 5-11 lat (2011- do dziś). Jestem koordynatorem tych szkółek w Bydgoszczy. Prowadzę również szkolenia z metodologii BSS oraz wspólnie z Kubą cykliczne warsztaty PNDD dla trenerów piłki nożnej “Trening dzieci w wieku 4-8 lat”.

Trenuję również drużynę juniorów młodszych w Polonii Bydgoszcz, a wcześniej pracowałem przez półtora roku z juniorami starszymi.

Sport to moja pasja, dlatego nieustannie poszerzam widzę w zakresie treningu piłkarskiego, przygotowania motorycznego, mentalnego czy dietetyki. Wierzę, że to co robię przyczyni się do zaszczepienia miłości do piłki nożnej wśród dzieci, zainspiruje je do uprawiania sportu, czy też zachęci do aktywnego spędzania czasu.

POZNAJ NAS LEPIEJ

Zobacz krótkie wideo, w którym opowiadamy czym się zajmujemy!