80 konspektów dla Orlików [WORD]

80 KONSPEKTÓW DLA ORLIKÓW [WORD]

“80 konspektów dla ORLIKÓW [WORD]” – tym razem zamiast przygotowywać e-booka z konspektami na 2 miesiące postanowiłem podzielić się moimi konspektami z tego sezonu. Wszystkie konspekty są przygotowanie w WORDZIE! Można je spokojnie edytować, przerabiać, dostosowywać do swoich potrzeb lub po prostu kopiować z nich tylko wybrane środki.

Konspekty są przeznaczone dla grupy U11 (orlik starszy). Każdy z nich przeprowadziłem w sezonie 2020/2021 (w okresie od sierpnia 2020 do marca 2021) pracując z rocznikiem 2010 w UKS AP Szczecinek. Nie przerabiałem ich, udostępniam po prostu pliki z mojego prywatnego zbioru konspektów. Możesz zobaczyć dokładnie jak pracowałem z moją grupą przez te 7 miesięcy.

Są to pliki źródłowe, konspekty z moich treningów, więc nie wszystkie wyglądają identycznie i “wzorcowo”. Moja praca ewoluuje, treningi się zmieniają, nawet szablon samego konspektu w między czasie się zmienił, żeby spełnić wszystkie wymogi certyfikacji PZPN.

Poza tym przy 80 konspektach sporo środków się powtarza. Jestem zwolennikiem stosowania mniejszej ilości gier, wykorzystywania tych najlepszych, “ulubionych”. Tak, żeby dzieci uczyły się grać w piłkę, a nie ciągle uczyły się zasad nowych gier. Nie znaczy to, że gry w ogóle się nie zmieniają, co jakiś czas dokładam nowe środki, ale też cyklicznie je powtarzam.

“80 konspektów dla ORLIKÓW [WORD]” to nie przykładowy, wzorowy zbiór konspektów. To bite 7 miesięcy mojej pracy, każdy konspekt, który sam przygotowałem i przeprowadziłem w mojej grupie. Patrząc na poszczególne mikrocykle brakuje pojedynczych treningów, ponieważ je przygotowywał i prowadził drugi trener, a ja podzieliłem się tylko moimi konspektami.

Piszę o tym wszystkim, żebyś wiedział czego się spodziewać – jest dużo konspektów, kilka miesięcy pracy, sporo środków treningowych się powtarza, od czasu do czasu nawet cała część główna wygląda tak samo, ale jednocześnie gwarantuję, że są to konspekty, które dadzą Ci ogrom wiedzy i bardzo dużo pomysłów na własne treningi. Sam tak pracuję i planuję zajęcia, a zawsze przykładam się na całego!

Te 80 konspektów to praktycznie 3/4 sezonu, więc jest z czego wybierać.

CENA: 159 zł

Koszt wysyłki 0 zł.

UWAGA – jest to WERSJA ELEKTRONICZNA!
Maila z plikami otrzymasz w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty.

Co znajdziesz w środku?

80 (edytowalnych) konspektów dla ORLIKÓW

Dziesiątki zabaw i gier, dużo pomysłów na zajęcia

Ponad pół roku zaplanowanych treningów

  • 80 konspektów dla ORLIKÓW (U11).
  • Zgodnych z programem szkolenia PZPN i wymogami certyfikacji.
  • Każdy konspekt w edytowalnym pliku WORD (.doc).
  • Można je zmieniać, dostosowywać, wyciągać z nich pojedyncze środki treningowe.
  • Są to pliki z mojego prywatnego zbioru konspektów, z sezonu 2020/2021.
  • 80 konspektów to dziesiątki różnych zabaw, ćwiczeń i gier.
  • To kilkadziesiąt pomysłów na rozgrzewki, część główną i zakończenie treningu.
  • Każdy konspekt zawiera ilustracje pomocnicze, dokładne opisy ćwiczeń i gier, cele rozpisane na każde zajęcia.
  • Zyskasz bardzo dużo pomysłów na treningi z ORLIKAMI!

POBIERZ PRZYKŁADOWY KONSPEKT

Kliknij poniżej, by pobrać konspekt!

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Otrzymujesz 80 sprawdzonych konspektów!

Konspekty otrzymasz mailowo w ciągu 24h!

Najlepsza inwestycja w rozwój trenera i dzieci

“80 konspektów dla ORLIKÓW [WORD]”

E-book poleca:

Ilustracje wykonane w:

Wydane przez:

Jakub Śpiegowski – kilka słów o autorze

Założyłem PNDD.pl w 2013 roku, dzielę się tam własnymi doświadczeniami oraz wiedzą dotyczącą treningu piłkarskiego najmłodszych. Ukończyłem wychowanie fizyczne na AWFiS Gdańsk, jestem trenerem piłki nożnej UEFA A. Od 2010 roku prowadzę zajęcia piłkarskie dla najmłodszych oraz tych troszkę starszych dzieci. Obecnie prowadzę grupę orlika starszego (U11) w UKS AP Szczecinek oraz w Oddziale Mistrzostwa Sportowego w SP5 Szczecinek.

Powadzę warsztaty szkoleniowe dla trenerów „Trening dzieci w wieku 4-8 lat”. Pierwszą moją publikacją, wydaną w 2016 roku, był Zbiór konspektów dla piłkarskich przedszkolaków (U6). Teraz tych publikacji jest już kilkanaście, w tym najnowszy zbiór 80 konspektów.

Piłka nożna dzieci to moja pasja, którą chcę zarażać zawodników i trenerów.