Michał Stolarski

Michał Stolarski

Współautor PNDD.pl > Trener UEFA B > 7 lat doświadczenia

Dołączyłem do PNDD.pl w kwietniu 2015 roku. Jestem od dziecka związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną, którą uprawiam do dziś. Ukończyłem wychowanie fizyczne na UKW Bydgoszcz (2009) i AWFiS Gdańsk (2011) z tytułem magistra. Jestem instruktorem kilku dyscyplin sportowych, trenerem UEFA B (2014) oraz posiadam uprawnienia trenera personalnego.

Obecnie pracuję w Socatots, gdzie prowadzę zajęcia z dziećmi w wieku 1-5 lat (2010- do dziś) oraz w Brazilian Soccar Schools z dziećmi w wieku 5-11 lat (2011- do dziś). Jestem koordynatorem tych szkółek w Bydgoszczy. Prowadzę również szkolenia z metodologii BSS oraz wspólnie z Kubą i Mateuszem cykliczne warsztaty PNDD dla trenerów piłki nożnej “Trening dzieci w wieku 4-8 lat”.

Trenuję również drużynę juniorów młodszych w Polonii Bydgoszcz, a wcześniej pracowałem przez półtora roku z juniorami starszymi.

Sport to moja pasja, dlatego nieustannie poszerzam widzę w zakresie treningu piłkarskiego, przygotowania motorycznego, mentalnego czy dietetyki. Wierzę, że to co robię przyczyni się do zaszczepienia miłości do piłki nożnej wśród dzieci, zainspiruje je do uprawiania sportu, czy też zachęci do aktywnego spędzania czasu.