Apozycyjność

APOZYCYJNOŚĆ – TRENING Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI (E-BOOK)

“Apozycyjność – trening z myślą o przyszłości” to e-book, w którym opisuję nowoczesne podejście do szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Piłka nożna cały czas się zmienia, jest coraz szybsza i bardziej wymagająca. Trenując dziś musimy szkolić tak, by zawodnik sprostał wyzwaniom tej gry w przyszłości.

Jednym z niewątpliwie kluczowych aspektów będzie tutaj wspomniana w tytule apozycyjność. Jest to gra w ramach pewnych założeń i zasad funkcjonowania, w określonym systemie, ale bez ścisłego przywiązania do pozycji. Występuje duża wymienność, rotacja i płynność w grze, a ustawienie i pozycje zmieniają się naturalnie według potrzeby czy sytuacji jaką rozpatrujemy w grze.

O tym właśnie jest ten e-book. Jak rozwijać naszych zawodników, by na podstawie obserwacji sami podejmowali odważne decyzje w grze, płynnie wymieniali się na pozycjach czy nawet zmieniali ustawienie, by stworzyć sobie przewagę i wykorzystać sytuację na boisku.

Co jako trener możesz robić na treningach, aby rozwijać apozycyjność? Publikacja “Apozycyjność – trening z myślą o przyszłości” jest odpowiedzą na to pytanie oraz solidną dawką praktycznych przykładów i rozwiązań (środków treningowych).

Cena: 69 zł

Koszt wysyłki 0 zł.

UWAGA – jest to wersja elektroniczna! Maila z e-bookiem otrzymasz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Co znajdziesz w środku?

Apozycyjność

Środki treningowe

Metody szkoleniowe

  • Podstawy teoretyczne na temat treningu apozycyjności.
  • Korzyści płynące z pracy i szkolenia z wykorzystaniem apozycyjności w piłce nożnej.
  • Rozwój percepcji, inteligencji, decyzyjności, kreatywności i rozumienia gry poprzez nowoczesny trening.
  • Gotowe środki treningowe do wykorzystania na trening, które rozwijają apozycyjny sposób gry.
  • Metody szkoleniowe, sposoby na prowadzenie treningu i rozmowę z zawodnikami pod kątem wymienności, rotacji apozycyjności.
  • Praktyczne rozwiązania i przykłady z treningów.
  • Informacje nie tylko na temat apozycyjności, ale także jak ją wypracować i prowadzić treningi, by zawodnicy cały czas się rozwijali.
  • Niedługą, ale bardzo praktyczną i konkretną publikację, z pomysłami na pracę z dziećmi oraz młodzieżą.
  • W skrócie – wszystko co musisz wiedzieć o apozycyjności i jak ją rozwijać u swoich zawodników.

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Zapłacisz 69 zł, później cena może wzrosnąć

E-book otrzymasz mailowo w ciągu 24h

Najlepsza inwestycja – rozwój trenera i podopiecznych

Opinie klientów o naszych e-bookach

Według mnie rewelacja! Jestem trenerem przedszkolaków, skrzatów, żaków i tutaj KZM to podstawa. Bardzo dziękuję. Tobie publikacji gratuluję. Robisz znakomite rzeczy! Śmiem nawet twierdzić, że pchasz ten polski futbol dziecięcy do przodu… ze Szczecinka bardziej niż z Warszawy.
Artur Hibner (trener, dziennikarz, działacz społeczny)

Znakomita, świetna, fantastyczna robota. Pod względem merytorycznym i metodycznym na bardzo wysokim poziomie. Graficznie  i kompozycyjnie również. Logiczne ułożenie treści. Uważam, że każdy trener w każdej dyscyplinie sportowej powinien Państwa publikację w swojej biblioteczce trenera/wychowawcy/nauczyciela w-f posiadać! Cieszę się, że mogłem zakupić tą publikację. Twórzcie następne…
Rafał Stasik (dyrektor SP, nauczyciel, trener)

Jakub Śpiegowski – kilka słów o autorze

Pracuję jako trener piłki nożnej od 2010 roku. Na samym początku pracowałem z przedszkolakami, ale przez te kilkanaście lat pracowałem już w każdej grupie wiekowej, od skrzata do trampkarza. Zdobyłem tytuł magistra wychowania fizycznego na AWFiS Gdańsk (2011). PNDD.pl założyłem w 2013 roku. Pozytywnie przeszedłem kurs UEFA A i szykuję się do UEFA A Elite Youth. Obecnie pracuję w Oddziale Mistrzostwa Sportowego w SP nr 5 Szczecinek oraz w UKS AP Szczecinek. Jestem także trenerem kadry wojewódzkiej ZZPN oraz Trenerem Edukatorem PZPN. Prowadziłem dziesiątki szkoleń i występowałem na wielu konferencjach poświęconych pracy trenera piłki nożnej z dziećmi i młodzieżą.