Zbiór konspektów dla piłkarskich młodzików (U12) [E-BOOK]

ZBIÓR KONSPEKTÓW DLA PIŁKARSKICH MŁODZIKÓW (U12) [E-BOOK]

Przedstawiam “Zbiór konspektów dla piłkarskich młodzików (U12)”. Jest to publikacja, w której znajdziesz 16 gotowych konspektów dla młodych piłkarzy.

Konspekty te opierają się na grach, każdy trening składa się z 3 gier, a do tego dochodzi wstawka na rozgrzewkę i wstawka na zakończenie. Polecam zajrzeć do przykładowego konspektu (możesz pobrać go poniżej), aby zapoznać się ze strukturą treningu i konspektu.

Każdy z tych treningów przeprowadziłem na mojej grupie młodzików w UKS AP Szczecinek i Oddziale Mistrzostwa Sportowego SP nr 5. Znajdziesz więc w tych konspektach 100% sprawdzonych środków treningowych. Czysta praktyka przelana na kartki tej publikacji.

Treningi te są zaplanowane z myślą o grupach zaawansowanych i średniozaawansowanych. Jeśli prowadzisz grupę początkującą lub rekreacyjną to nie wszystko może się sprawdzić, aczkolwiek większość będziesz w stanie zmodyfikować i dostosować do swoich potrzeb. Konspekty są przeznaczone dla grupy U12 (młodzik młodszy), ale z racji tego, że są one oparte na grach to spokojnie możesz je wykorzystać także w młodziku starszym.

Tak jak wspomniałem na początku – w zbiorze znajdziesz 16 konspektów. Pracuję z młodzikiem 4 razy w tygodniu, więc będzie to pełen miesiąc. Dwa mikrocykle z atakowania i dwa mikrocykle z bronienia. Nie ma tutaj mikrocykli z fazami przejściowymi. Moje treningi oparte są na grach, więc fazy przejściowe występują na każdym treningu. Dodatkowo staram się je zaakcentować na pojedynczych treningach w mikrocyklu atakowania lub bronienia. Nie widzę zasadności wprowadzania mikrocyklu z fazami przejściowymi, ale jeśli tak pracujesz to każdy konspekt można wykorzystać w takim mikrocyklu (wszędzie są gry i wszędzie są fazy przejściowe, możesz tylko ukierunkować coaching na ten element).

Jak widzisz planowanie oparte jest na fazach (atakowanie i bronienie), ale łączę to także z fundamentami (w atakowaniu i w bronieniu). Wszystko opisuję we wstępie – jak korzystać z konspektów, na co zwracam uwagę, jak modyfikować gry w zależności od liczby zawodników i od celu treningu. Gry, które wybieram, są na tyle uniwersalne, że przydadzą się w różnych fazach i przy nacisku na różne fundamenty. Tylko od trenera – sposobu poprowadzenia treningu i wybranych modyfikacji – zależy jak te gry i konspekty wykorzysta. Masz więc 16 konspektów, ale to co w nich znajdziesz wystarczy na kilka miesięcy pracy. To duża dawka inspiracji, która ma wskazać Ci drogę i pokazać jak podchodzić do planowania kolejnych treningów w młodziku.

CENA: 69 zł

Koszt wysyłki 0 zł.

UWAGA – jest to WERSJA ELEKTRONICZNA!
Maila z e-bookiem otrzymasz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Co znajdziesz w środku?

16 gotowych konspektów dla MŁODZIKÓW

Uniwersalne gry do wykorzystania na treningach

Miesiąc dokładnie zaplanowanych zajęć

  • 16 konspektów dla MŁODZIKÓW (U12).
  • Treningi oparte przede wszystkim na grach.
  • Każdy konspekt w pliku PDF gotowym do druku.
  • Są to sprawdzone treningi, które przeprowadziłem pracując z młodzikami.
  • Wykorzystane w konspektach gry są bardzo uniwersalne, możesz korzystać z nich w przyszłości planując kolejne treningi.
  • Zajęcia są zaplanowane w mikrocyklach atakowanie i bronienie, a do tego uwzględniają trening na bazie fundamentów gry.
  • Każdy konspekt zawiera ilustracje pomocnicze, dokładne opisy ćwiczeń i gier, cele rozpisane na każde zajęcia.
  • Zyskasz bardzo dużo pomysłów na treningi z MŁODZIKAMI!

POBIERZ PRZYKŁADOWY KONSPEKT

Kliknij poniżej, by pobrać konspekt!

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Otrzymujesz 16 sprawdzonych konspektów!

Konspekty otrzymasz mailowo w ciągu 24h!

GRATIS szkolenie “Inteligentny i kreatywny zawodnik”

Jakub Śpiegowski – kilka słów o autorze

Założyłem PNDD.pl w 2013 roku, dzielę się tam własnymi doświadczeniami oraz wiedzą dotyczącą treningu piłkarskiego najmłodszych. Ukończyłem wychowanie fizyczne na AWFiS Gdańsk, jestem trenerem piłki nożnej UEFA A. Od 2010 roku prowadzę zajęcia piłkarskie dla najmłodszych oraz tych troszkę starszych dzieci. Obecnie prowadzę grupę młodzika młodszego (U12) w UKS AP Szczecinek oraz w Oddziale Mistrzostwa Sportowego w SP5 Szczecinek.

Powadzę warsztaty szkoleniowe dla trenerów „Trening dzieci w wieku 4-8 lat”. Pierwszą moją publikacją, wydaną w 2016 roku, był Zbiór konspektów dla piłkarskich przedszkolaków (U6). Teraz tych publikacji jest już kilkanaście, w tym najnowszy zbiór konspektów U12.

Piłka nożna dzieci to moja pasja, którą chcę zarażać zawodników i trenerów.