Zbiór konspektów dla trampkarzy młodszych (U14)

ZBIÓR KONSPEKTÓW DLA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (U14)

Rozpocznij pracę w 11-osobowej piłce jak należy!
Zobacz jak dobrze przejść z młodzika do trampkarza i pracować w 11-osobowej piłce.

“Zbiór konspektów dla trampkarzy młodszych (U14)” to e-book, w którym znajdziesz 20 konspektów zarówno w wersji PDF jak i w wersji edytowalnej (WORD).

Konspekty te pomogą Ci w planowaniu treningów, doborze środków treningowych pod 11-osobową piłkę oraz w codziennej pracy z zawodnikami. Duża inspiracja i wiele pomysłów na pracę z trampkarzami.

A jeśli przechodzisz z młodzika do trampkarza to tym bardziej dowiesz się jak pracować już ze starszą grupą, na większym boisku, grając 11 x 11.

Cena: 89 zł
PREMIERA: 20 lipca 2023

Koszt wysyłki 0 zł.

UWAGA – jest to wersja elektroniczna! Maila z publikacją otrzymasz w ciągu 24h od zaksiegowania wpłaty.

Co znajdziesz w środku?

20 gotowych konspektów dla TRAMPKARZY

Uniwersalne gry do wykorzystania na treningach

5 dokładnie zaplanowanych mikrocykli

 • 20 konspektów dla TRAMPKARZY (U14).
 • Treningi oparte przede wszystkim na grach.
 • Konspekty w formie e-booka (PDF), gotowe do druku.
 • Każdy konspekt również w formie edytowalnej (WORD).
 • Są to sprawdzone treningi, które przeprowadziłem pracując z trampkarzami, w 11-osobowej piłce.
 • Wykorzystane w konspektach gry są bardzo uniwersalne, możesz korzystać z nich w przyszłości planując kolejne treningi.
 • Zajęcia są zaplanowane w mikrocyklach atakowanie i bronienie, a do tego uwzględniają zasady gry.
 • Każdy konspekt zawiera ilustracje pomocnicze, dokładne opisy ćwiczeń i gier oraz cele rozpisane na każde zajęcia.
 • Zyskasz bardzo dużo pomysłów na treningi z TRAMPKARZAMI!

Opinie klientów o naszych konspektach i publikacjach

Twój zbiór konspektów jest bardzo dobry. Ja prowadziłem je przez ten cały rok u siebie. Delikatnie czasami je modyfikowałem i zmieniałem. Najbardziej mi się podobały gry funino. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego i twoje środki treningowe są moim zdaniem proste, ale konkretne. Czasami część wstępną i końcową zajęć wprowadzam do siebie na WF i też to zdaje egzamin, a są to osoby, które w większości nie trenują w klubie. Dziękuję za to co robisz i rób to dalej, bo robisz to bardzo dobrze.

Jakub Grzesiak (nauczyciel)

Mam wiele publikacji ze strony PNDD, zaczynając od zbioru konspektów dla najmłodszych zawodników, poprzez starsze kategorie wiekowe, kończąc na młodzikach, którą to drużynę obecnie prowadzę. Mam również Pomocnik Obozowy, którego zawsze używam podczas obozów albo dłuższych wyjazdów z drużyną. Polecam z czystym sumieniem każdemu trenerowi początkującemu, ale i doświadczonemu, konspekty są prosto napisane, czytelne, inspirujące, są podzielone na mikrocykle, w mojej codziennej pracy z drużyną bardzo się przydają. Czekam na kolejne publikacje.

Daniel Krygier (trener)

Mam Twoje konspekty dla młodzików i orlików. Na pewno zamówię również trampkarza. W tym sezonie często do nich wracałem, a to że były one w Wordzie ułatwiało zadanie dopasowywania konspektów do moich warunków pracy i liczby zawodników. W młodziku bardzo mi się podobało to, że dodawałeś temat treningu w nazwie pliku. Bardzo ułatwia to dobór konspektu do tematu, który realizuję w moim klubie.

Arkadiusz Siarkowski (trener)

Tylu trenerów zamówiło już nasze konspekty:

Przykładowy konspekt

Nie musisz zamawiać w ciemno! Przygotowaliśmy dla Ciebie przykładowy konspekt, abyś mógł zobaczyć czego możesz się spodziewać w naszym zbiorze.

Kliknij poniżej, by pobrać!

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Otrzymasz 5 mikrocykli za jedyne 79 zł!

E-book otrzymasz mailowo w dniu premiery

Najlepsza inwestycja – rozwój trenera i podopiecznych

Przykładowe gry, które znajdziesz w konspektach

Małe gry, które rozwijają umiejętności indywidualne oraz wprowadzają do tematu zajęć oraz konkretnej zasady gry. Zazwyczaj znajdują się w części wstępnej treningu, ale nie tylko. Bo w końcu rozwój umiejętności zawodnika jest dla nas cały czas najważniejszy!

Gra 2 + N x 2

 • gra na 4 bramki z zawodnikiem neutralnym,
 • obowiązuje strefa strzału, aby zdobyć bramkę zawodnik atakujący musi zdobyć przestrzeń i znaleźć się na ofensywnej połowie,
 • po jednej akcji trener może zagrać dodatkową piłkę,
 • po zakończonej grze ruszają następne pary zawodników.


Gry średnie, które wprowadzają umiejętności indywidualne w kontekst grupowy i odnoszą się do sytuacji na boisku. Część z nich będzie w części wstępnej, ale większość w części głównej treningu.

Gra 4 x 4 w linii

 • gra na doskonalenie obrony czwórką w linii,
 • broniący najbliżej piłki doskakuje do zawodnika, a pozostali zawężają i asekurują, po odbiorze oddają strzał do małej bramki,
 • atakujący próbują strzelić gola na dużą bramkę z bramkarzem,
 • po akcji atakujący przechodzą do obrony, a broniący idą na koniec kolejki.

Duże gry, w których pracujemy w kontekście grupowym / zespołowym. Jest to większy wycinek gry odnoszący się bezpośrednio do sytuacji w grze 11 x 11. Zazwyczaj będzie to trzecia i ostatnia gra.

Gra 7 x 5 + BR

 • gra na połowie boiska (możliwe też jest zawężenie pola gry),
 • pierwsza akcja to bezpośrednie podanie do napastnika i strzał przy biernych obrońcach,
 • druga akcja to podanie do skrzydłowego, bierna postawa obrońców przed dośrodkowaniem i aktywna po dośrodkowaniu,
 • trzecia akcja to podanie do skrzydłowego i rozegranie przez sektor boczny przy aktywnych obrońcach,
 • czwarta akcja to gra dowolna.

Jakub Śpiegowski – kilka słów o autorze

Pracuję jako trener piłki nożnej od 2010 roku. Na samym początku pracowałem z przedszkolakami, ale przez te kilkanaście lat pracowałem już w każdej grupie wiekowej, od skrzata do trampkarza. Zdobyłem tytuł magistra wychowania fizycznego na AWFiS Gdańsk (2011). PNDD.pl założyłem w 2013 roku. Pozytywnie przeszedłem również kurs UEFA A. Obecnie pracuję w Oddziale Mistrzostwa Sportowego w SP nr 5 Szczecinek oraz w UKS AP Szczecinek. Jestem także trenerem kadry wojewódzkiej ZZPN oraz Trenerem Edukatorem PZPN. Prowadziłem dziesiątki szkoleń i występowałem na wielu konferencjach poświęconych pracy trenera piłki nożnej z dziećmi i młodzieżą.