Zbiór konspektów dla piłkarskich żaków (U9) [WORD]

ZBIÓR KONSPEKTÓW DLA PIŁKARSKICH ŻAKÓW (U9) [WORD]

Przedstawiam “Zbiór konspektów dla piłkarskich żaków (U9)”. Tym razem przygotowałem treningi dla żaków starszych, jest to zestaw 16 konspektów. Wszystkie konspekty otrzymasz w edytowalnej formie WORD.

Konspekty te opierają się w zdecydowanej większości na różnego rodzaju małych grach. Ich tematy oparte są na zasadach gry, zgodnie z najnowszymi trendami szkoleniowymi oraz wytycznymi PZPN.

Poniżej znajdziesz przykładowy konspekt, który możesz pobrać i przekonać się na własne oczy jak to wygląda.

Znajdziesz w tych konspektach same sprawdzone gry, które świetnie rozwijają umiejętności indywidualne młodych zawodników oraz pozwalają na rozwój rozumienia gry. Same sprawdzone środki, praktyka przelana na papier (choć elektroniczny).

Treningi te są zaplanowane z myślą o grupach przynajmniej średniozaawansowanych, ale mówiąc szczerze, gry które tam znajdziesz są na tyle proste i jednocześnie skuteczne w rozwoju zawodników, że właściwie każda grupa powinna sobie z nimi poradzić. Zresztą jak w przypadku każdego zbioru konspektów – wszystko jest przygotowane tak, by trener mógł dostosować zajęcia do swoich potrzeb i grupy.

Konspekty są przeznaczone dla grupy U9 (żak starszy), ale wiele gier można wykorzystać zarówno w młodszej, jak i w starszej grupie.

Zbiór to 16 konspektów w wersji WORD, więc można je bez problemu edytować. 16 konspektów, wystarczy na dwa miesiące pracy przy dwóch treningach w tygodniu, ale tak naprawdę jest to dawka inspiracji, która ma Ci pokazać jak układać treningi na dużo dłuższy okres. Treningi zajmują się głównie atakowaniem, ale znajdziesz tam też te skoncentrowane na bronieniu. Fazy przejściowe występują naturalnie w każdym treningu, ponieważ są one oparte na grach. Realnych grach, które oddają warunki meczowe.

Te 16 konspektów to przykład mojej pracy opartej na zasadach gry (fundamentach) z wykorzystaniem dużej ilości małych gier. Tak już pracuję od długiego czasu, świetnie się to sprawdza i chcę dzielić się tymi doświadczeniami. Dobrze wpisuje się to też w najnowsze wytyczne PZPN odnośnie szkolenia piłkarskiego dzieci.

CENA: 59 zł

Koszt wysyłki 0 zł.

UWAGA – jest to WERSJA ELEKTRONICZNA!
Maila z konspektami otrzymasz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Co znajdziesz w środku?

16 gotowych konspektów dla ŻAKÓW

Uniwersalne gry do wykorzystania na treningach

Dwa miesiące dokładnie zaplanowanych zajęć

  • 16 konspektów dla ŻAKÓW STARSZYCH (U9).
  • Treningi oparte przede wszystkim na małych grach.
  • Każdy konspekt w pliku WORD, który można swobodnie edytować.
  • Są to sprawdzone skrypty i małe gry, które prowadziłem na treningach.
  • Wykorzystane w konspektach gry są bardzo uniwersalne, możesz korzystać z nich w przyszłości planując kolejne treningi.
  • Zajęcia są zaplanowane w oparciu o zasady gry (fundamenty).
  • Treningi zgodne z najnowszymi wytycznymi PZPN.
  • Każdy konspekt zawiera ilustracje pomocnicze, dokładne opisy ćwiczeń i gier, cele rozpisane na każde zajęcia.
  • Zyskasz bardzo dużo pomysłów na treningi z ŻAKAMI!

POBIERZ PRZYKŁADOWY KONSPEKT

Kliknij poniżej, by pobrać konspekt!

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Otrzymujesz 16 sprawdzonych konspektów!

Konspekty otrzymasz mailowo w ciągu 24h!

Pomysły na treningi będziesz miał zawsze pod ręką

Jakub Śpiegowski – kilka słów o autorze

Założyłem PNDD.pl w 2013 roku, dzielę się tam własnymi doświadczeniami oraz wiedzą dotyczącą treningu piłkarskiego najmłodszych. Ukończyłem wychowanie fizyczne na AWFiS Gdańsk, jestem trenerem piłki nożnej UEFA A oraz Trenerem Edukatorem PZPN.

Od 2010 roku prowadzę zajęcia piłkarskie dla dzieci oraz młodzieży. Obecnie prowadzę grupę U13 w UKS AP Szczecinek oraz w Oddziale Mistrzostwa Sportowego w SP5 Szczecinek, jestem także trenerem kadry wojewódzkiej ZZPN.

Na swoim koncie mam już blisko 20 publikacji na temat pracy trenerów oraz szkolenia dzieci i młodzieży, przeprowadziłem także wiele szkoleń i kursów dla trenerów piłki nożnej.

Piłka nożna dzieci to moja pasja, którą chcę zarażać zawodników i trenerów.