Obóz – plany treningowe, harmonogram i konspekty [E-BOOK]

OBÓZ PIŁKARSKI – PLANY TRENINGOWE, HARMONOGRAM I KONSPEKTY [E-BOOK]

Jedziesz na obóz i chcesz mieć plan na codzienne zajęcia? “Pomocnik Obozowy” porusza wszystkie sprawy organizacyjne, a “Obóz Piłkarski” to publikacja, która pomoże Ci ze stroną sportową takiego wyjazdu.

“OBÓZ PIŁKARSKI. Plany treningowe, harmonogram i konspekty” – to dokładny plan części sportowej obozu piłkarskiego. Jest to harmonogram na 7-8 dni wyjazdu dla młodszych (żak/orlik) oraz dla starszych (młodzik/trampkarz). Rozpisane treningi, sparingi, zajęcia dodatkowe, rozruchy i cała część treningowo-sportowo-piłkarska.

Ta publikacja to dwa plany, a każdy złożony jest z 10 konspektów treningowych, propozycji aktywności dodatkowych (rozruchy, inne sporty, aktywne spędzanie czasu) oraz podpowiedzi na sparingi (coaching i priorytety).

To gotowy plan na obóz piłkarski, dzięki któremu zaoszczędzisz dużo czasu na planowaniu, a sam wyjazd będzie efekty bardzo efektywny treningowo. Dobre przygotowanie to połowa sukcesu!

Cena: 79 zł
PREMIERA: 29 czerwca 2024

Koszt wysyłki 0 zł.

UWAGA – jest to wersja elektroniczna! Maila z linkiem do ściągnięcia publikacji otrzymasz automatycznie po zaksięgowaniu publikacji.

Co znajdziesz w środku?

Plany i harmonogramy obozu piłkarskiego

10 konspektów dla młodszych i 10 konspektów dla starszych

Dodatkowe aktywności, rozruchy i sparingi (przykłady i podpowiedzi)

 • Plan treningowy i harmonogram dla młodszych (żak / orlik).
 • Plan treningowy i harmonogram dla starszych (młodzik / trampkarz).
 • 9 konspektów treningowych na obóz dla żaków / orlików.
 • 11 konspektów treningowych na obóz dla młodzików / trampkarzy.
 • Masz więc dwa gotowe plany treningowe i harmonogramy oraz 20 gotowych konspektów.
 • Przykłady dodatkowych aktywności (inne sporty, wszechstronny rozwój) uwzględnione w planie i harmonogramie oraz rozpisane.
 • Przykłady porannych rozruchów, również rozpisane.
 • Podpowiedzi na sparingi (coaching i priorytety w grze).
 • Dokładnie zaplanowane treningi w całość pracy na obozie.
 • Konspekty zgodne z najnowszymi wytycznymi szkoleniowymi i zgodne z programem PZPN.
 • Gotowy PLAN i pomysł na obóz PIŁKARSKI.
 • Jeśli zdecydujesz się na PAKIET z publikacjami “Pomocnik Obozowy” oraz “Obóz Piłkarski” masz wszystko co potrzeba na obozie zarówno ze strony ORGANIZACYJNEJ jak i SPORTOWEJ.

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Gwarancja ceny! Później będzie rosnąć

Otrzymasz gotowy PLAN na obóz piłkarski i KONSPEKTY

E-book otrzymasz mailowo w dniu premiery

Najlepsza inwestycja – rozwój trenera i podopiecznych

Opinie klientów o naszych konspektach, zbiorach i publikacjach

Zakupiłem kilka pozycji z PNDD.pl i nigdy się nie zawiodłem. Często wykorzystuję ćwiczenia od Jakuba przy tworzeniu własnych konspektów. Poradnik Obozowy też fajna sprawa 🙂 Szczerze polecam!

Robert Rokicki (trener)

Mam również Pomocnik Obozowy, którego zawsze używam podczas obozów albo dłuższych wyjazdów z drużyną. Polecam z czystym sumieniem każdemu trenerowi początkującemu, ale i doświadczonemu, konspekty są prosto napisane, czytelne, inspirujące. Czekam na kolejne publikacje.

Daniel Krygier (trener)

Bomba jakich mało! Czekam do wtorku aż będę mógł wykorzystać coś z tego co przejrzałem od deski do deski. Powiem krótko kawał wielkiej roboty.

Tomasz Szaroleta (trener)

Jakub Śpiegowski – kilka słów o autorze

Pracuję jako trener piłki nożnej od 2010 roku. Na samym początku pracowałem z przedszkolakami, ale przez te kilkanaście lat pracowałem już w każdej grupie wiekowej, od skrzata do trampkarza. Mam także doświadczenie w pracy z seniorami, w IV lidze (Mechanik Bobolice). Zdobyłem tytuł magistra wychowania fizycznego na AWFiS Gdańsk (2011). PNDD.pl założyłem w 2013 roku. Pozytywnie przeszedłem również kurs UEFA A. Ostatnio pracowałem w Oddziale Mistrzostwa Sportowego w SP nr 5 Szczecinek oraz w UKS AP Szczecinek. Przez dwa lata byłem trenerem kadry wojewódzkiej ZZPN. Jestem Trenerem Edukatorem PZPN i wykładam na kursach trenerskich w ZZPN. Prowadziłem dziesiątki szkoleń i występowałem na wielu konferencjach poświęconych pracy trenera piłki nożnej z dziećmi i młodzieżą.