Od Skrzata do Młodzika (E-BOOK)

OD SKRZATA DO MŁODZIKA (E-BOOK)

Od Skrzata do Młodzika

planowanie i praca w dziecięcej piłce nożnej

Ten e-book to pomoc dla każdego trenera pracującego z grupami dziecięcymi. Przejdziemy w nim od skrzatów, przez żaków i orlików, aż po młodzików. Ma Ci on dać pełen przegląd i szerszą perspektywę na pracę z dziećmi w piłce 4-, 5-, 7- i 9-osobowej. Znajdziesz tutaj cele i priorytety dla każdej z tych grup wiekowych, wskazówki dla trenera oraz porady odnośnie organizacji. Ponadto każda kategoria wiekowa będzie zawierała dużą dawkę praktycznych rozwiązań, a mianowicie odpowiednich do wieku środków treningowych oraz przykładowe konspekty.

Cena e-booka to: 59 zł

UWAGA: Przesyłka 0 zł. Maila z e-bookiem otrzymasz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

ZOBACZ CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU!

Podpowiedzi jak pracować ze skrzatami, żakami, orlikami i młodzikami

Cele oraz priorytety w dziecięcych grupach piłkarskich (podzielone na 4 grupy wiekowe)

Wiele praktycznych przykładów i rozwiązań (wskazówki, środki treningowe i konspekty)

Szersza perspektywa, która pomoże Ci lepiej pracować ze swoją grupą

Podstawowe zasady pracy trenera, niezbędne na zajęciach z dziećmi

Tylko sprawdzone metody i praktyki, które testowałem przez lata pracy z dziećmi

SKRZAT, ŻAK, ORLIK I MŁODZIK

Poza wstępem, gdzie znajdziesz ogólne założenia, cele, porady i zasady pracy trenera, e-book został podzielony na 4 główne rozdziały. Jeden rozdział to jedna kategoria wiekowa: SKRZAT, ŻAK, ORLIK i MŁODZIK. Dzięki temu jednocześnie otrzymasz szeroką perspektywę i wizję tego jak pracować w dłuższym wymiarze czasu oraz szczegółowe informacje na temat każdej z tych kategorii wiekowych.

Jak została opisana każda kategoria wiekowa? Co znajdziesz w każdym rozdziale? Będą to:

Cele do zrealizowania

Priorytety dla grupy wiekowej

Organizacja pracy

Wskazówki dla trenera

Przykładowe środki treningowe

Przykładowe konspekty

CO ZYSKUJESZ ZAMAWIAJĄC “OD SKRZATA DO MŁODZIKA”?

Przede wszystkim zyskujesz całą masę praktycznych i sprawdzonych rozwiązań! Jedną z najważniejszych części tego e-booka są przykładowe środki treningowe oraz konspekty treningów. Każdy rozdział to wiele przykładów dostosowanych do danej grupy wiekowej. Środki te i przykładowe konspekty przewijały się już w innych publikacjach, ale będą odświeżone i pokażą Ci ciągłość szkolenia (szerszą perspektywę) w treningu dzieci, od skrzata, przez żaka i orlika, aż po młodzika. Jednocześnie będą też na tyle szczegółowe i przydatne, że na pewno mocno przydadzą Ci się na treningu. Całość będzie wsparta teoretycznym podstawami, celami oraz priorytetami, wskazówkami dla trenera i poradami organizacyjnymi. Pozostanie tylko czerpać garściami, wdrażać to w życie (w trening) i patrzeć jak dzieci rozwijają się z uśmiechami na ustach!

O AUTORZE – JAKUB ŚPIEGOWSKI

 

Założyłem PNDD.pl w 2013 roku, dzielę się tam własnymi doświadczeniami oraz wiedzą dotyczącą treningu piłkarskiego najmłodszych. Ukończyłem wychowanie fizyczne na AWFiS Gdańsk, jestem trenerem piłki nożnej UEFA A. Od 2010 roku prowadzę zajęcia piłkarskie dla najmłodszych oraz tych troszkę starszych dzieci. Obecnie prowadzę grupę młodzika młodszego (U12) w UKS AP Szczecinek oraz w Oddziale Mistrzostwa Sportowego w SP5 Szczecinek. Od 2021 roku jestem Trenerem Edukatorem PZPN oraz Trenerem Kadry ZZPN2010.

Powadzę warsztaty szkoleniowe dla trenerów pracujących z dziećmi oraz wiele wykładów na kursach trenerskich. Pierwszą moją publikacją, wydaną w 2016 roku, był Zbiór konspektów dla piłkarskich przedszkolaków (U6). Teraz tych publikacji jest już kilkanaście, w tym najnowszy e-book “Od skrzata do młodzika”.

Piłka nożna dzieci to moja pasja, którą chcę zarażać zawodników i trenerów.