KURS ON-LINE – WPROWADZENIE

KURS ON-LINE
TRENING DZIECI W WIEKU 4-8 LAT
“WPROWADZENIE”

Szkolenie, które prowadzimy w wielu miastach Polski od dzisiaj dostępne jest on-line! Zapisz się, ucz się kiedy chcesz i gdzie chcesz – niezbędna wiedza do pracy z dziećmi w wieku 4-8 lat.

SPRZEDAŻ ZAMKNIĘTA.
Brak możliwości zapisania się na kurs.

CENA: 349 zł

KIM JESTEM? CZYLI O AUTORZE KURSU

KUBA FOTO

Jakub Śpiegowski

Pracuję jako trener piłki nożnej od 2010 roku, od samego początku prowadziłem najmłodsze grupy. Zdobyłem tytuł magistra wychowania fizycznego na AWFiS Gdańsk (2011). PNDD.pl założyłem w 2013 roku. Pozytywnie przeszedłem kurs UEFA A i szykuję się do UEFA A Elite Youth. Obecnie pełnię rolę koordynatora w Akademii Piłkarskiej Szczecinek oraz jestem trenerem grupy U8 (żak młodszy) w tym klubie. Na swoim koncie mam już kilka publikacji dotyczących szkolenia piłkarskiego najmłodszych dzieci. Wraz z Michałem od 2016 prowadzimy warsztaty stacjonarne “wprowadzenie” i “podejście praktyczne”. Często też szkolimy trenerów na wewnętrznych, zamkniętych szkoleniach na specjalne zamówienie klubów.

SKORZYSTAJ Z MOJEGO 9-LETNIEGO DOŚWIADCZENIA!

Tak jak pisałem wyżej – pracuję jako trener piłki nożnej dzieci już od 2010 roku! To jest 10 lat doświadczenia w pracy z najmłodszymi piłkarzami. Cały czas się uczę, wyciągam wnioski, znajduję optymalne rozwiązania i wiem jak wprowadzić dzieci w świat piłki nożnej.  Efektem mojej pracy i 10-letniego doświadczenia jest blog PNDD.pl, wiele publikacji na temat treningu dzieci oraz ten kurs on-line. Teraz masz okazję czerpać z mojego doświadczenia pełnymi garściami! Nie musisz samemu przechodzić tej drogi co ja, nie musisz popełniać tych samych błędów, nie musisz poświęcać tylu lat na doskonalenie swoich treningów. Możesz skorzystać z mojej pomocy i iść dalej do przodu!

Powtórzę jeszcze raz! To jest prawie 6,5 godziny materiałów filmowych do odtworzenia! Razem daje nam to 8-godzinne szkolenie on-line! Pamiętaj też, że w czasie kursu kilka razy proszę o pauzowanie filmu i wykonanie jakiegoś zadania (które robisz na gotowym arkuszu, do ściągnięcia w PDF). Myślę więc, że ostatecznie całość kursu to około 9 godzin nauki.

6,5 h materiałów filmowych

Kontakt mailowy

10 h nauki – filmy, webinary i ćwiczenia

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Jest tego dużo! Zapisując się na kurs otrzymasz:

➡️ roczny dostęp do naszej platformy kursowej on-line,
➡️ 6 paneli teoretycznych, każdy podzielony na kilka lekcji (5 h filmów)
➡️ 1 panel praktyczny, czyli wideo z nagraniem treningów (1,5 h filmu),
➡️ materiały dodatkowe, pdfy z ćwiczeniami i gotowymi rozwiązaniami,
➡️ razem 6,5 h filmów, 1,5 h webinaru i dużo ćwiczeń do zrobienia!

Tyle praktycznej wiedzy, przydatnych materiałów, możliwości zadawania pytań i korzystania z moich materiałów (dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat).

ZALETY KURSU ON-LINE

Szybki dostęp z dowolnego komputera (logowanie do platformy z lekcjami wideo)

Uczysz się kiedy chcesz i ile chcesz (nawet 10-15 minut dziennie)

Rozmawiaj ze mną kiedy tylko chcesz (kontakt mailowy i telefoniczny)

CO MÓWIĄ OSOBY, KTÓRE KUPIŁY KURS?

PROGRAM KURSU ON-LINE

Kurs on-line dla trenerów piłki nożnej – „Trening dzieci w wieku 4-8 lat – wprowadzenie”. Podczas kursu poruszam tematy związane tylko z najmłodszymi piłkarzami! Przedział wiekowy celowo jest taki wąski, ponieważ chcę przekazać Ci jak najwięcej informacji na ten temat. Nie chcę byś po ukończeniu kursu czuł niedosyt, że czegoś zabrakło, że było za bardzo rozmyte albo nie przyda Ci się w pracy trenera. Temat i przedział wiekowy jest bardzo konkretny – tylko najmłodsi adepci piłki nożnej!

BLOK 1

Cele i priorytety treningu (57,5 min)

Czym różni się trening 4 latków od 8 latków i dlaczego jest zupełnie inny niż trening starszych piłkarzy? Na czym się skupić przy najmłodszych i jak wykorzystać etap egocentryczny w ich życiu? Które obszary są najważniejsze na początku piłkarskiej edukacji? Rozjaśnię sytuację.

Lekcja 1️⃣ Cele i priorytety (20 min)
Lekcja 2️⃣ Trening 4-latków (15 min)
Lekcja 3️⃣ 5 elementów szkolenia (10 min)
Lekcja 4️⃣ Etap egocentryczny (8,5 min)
Lekcja 5️⃣ Podsumowanie (3 min)

BLOK 2

Postawa trenera (37 min)

Trener najmłodszych musi być wzorem do naśladowania. Jak więc powinien zachowywać się na treningu? Co robić przed i po zajęciach? Jaką “strategię” przyjąć podczas meczów i rozgrywek najmłodszych? Większość z nas to wie, ale nie wszyscy wdrażają w życie. Popracujemy nad tym!

Lekcja 1️⃣ Postawa trenera (11,5 min)
Lekcja 2️⃣ Profesjonalna postawa (12 min)
Lekcja 3️⃣ Praktyczne wskazówki (9,5 min)
Lekcja 4️⃣ Podsumowanie (4 min)

BLOK 3

Zabawy, ćwiczenia i gry (44 min)

Jakie wybrać i jak dostosować je do wieku zawodników? Na czym się skupić podczas konkretnych zadań? Co to są zalecenia i dlaczego powinieneś stosować je w każdej zabawie, ćwiczeniu i grze? Jak jeden środek treningowy może posłużyć Ci do nauczania 10 różnych elementów? O tym wszystkim powiem, a później pokażę przykładowe środki treningowe. Chyba nie muszę Cię przekonywać, że w tym jestem mocny (przejrzyj nasz blog).

Lekcja 1️⃣ Zabawy, ćwiczenia i gry (16 min)
Lekcja 2️⃣ Zalecenia (13 min)
Lekcja 3️⃣ Na każdym treningu (11 min)
Lekcja 4️⃣ Podsumowanie (4 min)

BLOK 4

Współpraca z rodzicami (56 min)

Porozmawiamy o tym jak z trójstronnej relacji trener-dziecko-rodzic wycisnąć wszystko co najlepsze. O co powinien zadbać trener? Czego powinniśmy wymagać od rodziców, a co im oferować? Jak ułożyć regulamin zespołu i zorganizować zebranie z rodzicami? Pokażę jak to wszystko ogarnąć.

Lekcja 1️⃣ Współpraca z rodzicami (4 min)
Lekcja 2️⃣ Jak współpracować? (21 min)
Lekcja 3️⃣ Zebranie z rodzicami (31 min)

BLOK 5

Planowanie treningu (55,5 min)

Jak dobrze przygotować się do treningu i zaplanować cały proces szkolenia? Jak powinien wyglądać każdy trening? Jakie składowe zawierać? Pokażemy jak ugryźć ten temat w ujęciu rocznym i miesięcznym oraz przygotujemy jednostkę treningową.

Lekcja 1️⃣ Planowanie treningu (21 min)
Lekcja 2️⃣ Przykładowe plany treningowe (14,5 min)
Lekcja 3️⃣ Jednostka treningowa (15 min)
Lekcja 4️⃣ Podsumowanie (5 min)

BLOK 6

Komunikacja z dziećmi (55,5 min)

Jest zupełnie inna niż z dorosłymi! Jak robić to dobrze? Jak dzięki słowom i gestom wykrzesać z dzieci to co najlepsze? Jak być dobrze odbieranym przez dzieci i stworzyć dobrą atmosferę na treningu. Jest kilka dróg, o których porozmawiamy. Będzie też czas, który poświęcę na sytuacje trudne i problematyczne występujące na treningu.

Lekcja 1️⃣ Komunikacja z dziećmi (6 min)
Lekcja 2️⃣ Negatywna komunikacja (14,5 min)
Lekcja 3️⃣ Chwalenie i sytuacje problemowe (31 min)
Lekcja 4️⃣ Podsumowanie (4 min)

BLOK 7

Praktyka – treningi pokazowe (78 min)

Tak na kursie on-line będzie też praktyka! Nagrałem swój trening i trening pokazowy z konferencji. Można więc zobaczyć jak to o czym mówię podczas kursu wprowadzam w życie. Zobaczysz też całą organizację treningu no i oczywiście same środki treningowe. Mało tego mam zamiar do tego panelu dodawać nowe filmy przy każdej edycji kursu (i każdy z nich będzie dostępny dla wszystkich kursantów).

Trening 1️⃣ zajęcia rocznika 2011 (37 min)
Trening 2️⃣ trening pokazowy z rocznikiem 2013 (41 min)

DLACZEGO KURS ON-LINE?

Zdecydowaliśmy się na kurs on-line (wideo dostępne kiedy i gdzie tylko chcesz) ponieważ wiele osób z różnych powodów nie może dotrzeć na nasze stacjonarne szkolenie – teraz mamy dla nich alternatywę! Jeśli:

➡️ nie pasuje Ci termin szkolenia na żywo,
➡️ dojazd zabrałby Ci zbyt dużo czasu,
➡️ dodatkowe koszty (np. dojazdu) są problemem,
➡️ byłeś u nas na warsztatach, ale chcesz odświeżyć materiał,
➡️ chcesz wielokrotnie wracać do wykładów,
➡️ a może mieszkasz za granicą i nie masz szans do nas dotrzeć?

To ten kurs on-line jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

CO ZYSKASZ ZAPISUJĄC SIĘ NA KURS ON-LINE?

Tak naprawdę będą to te same korzyści co przy warsztatach stacjonarnych! Materiał, który przerobimy na wideo będzie identyczny jak podczas spotkania na żywo. Nie wyjdziemy co prawda na boisko, ale nadrobimy to w prezentacji/wideo. Nasz kurs on-line to:

duża dawka wiedzy
w pigułce

praktyczne wskazówki
na temat treningu

środki treningowe
dla dzieci

weryfikacja
dotychczasowej pracy

plan działania
na kolejne miesiące

odpowiedzi na
nurtujące pytania

DLA KOGO?

Przede wszystkim dla trenerów piłki nożnej, którzy chcą zweryfikować posiadaną lub nabyć nową wiedzę. Szczególnie polecamy dla:

➡️ trenerów pracujących z dziećmi,
➡️ początkujących trenerów,
➡️ osób, które chcą zostać trenerami,
➡️ doświadczonych trenerów, którzy rozpoczynają pracę z najmłodszymi,
➡️ trenerów, którzy chcą podzielić się swoimi pomysłami,
➡️ każdego trenera szukającego inspiracji i nowych metod.

SZKOLIMY TRENERÓW Z CAŁEJ POLSKI (I NIE TYLKO!)

Prowadzimy szkolenia od stycznia 2016 roku. Przez ten czas przeszkoliliśmy ponad 500 trenerów na naszych warsztatach, a do tego ponad 800 trenerów słuchało naszych wystąpień na konferencjach. Odwiedziliśmy już kilkanaście miast w całej Polsce, a teraz można uczyć się od nas zdalnie przez kurs on-line! Uczestnikami naszych warsztatów byli trenerzy pracujący m.in. w:

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń

+48 502 678 533

Napisz

jakub@pilkanoznadladzieci.pl