WARSZTATY 2 – PODEJŚCIE PRAKTYCZNE

Do tej pory Warsztaty 1 – Wprowadzenie przeprowadziliśmy już 9 razy, w 6 miastach w Polsce. Nasze szkolenia prowadzimy od 9 stycznia 2016 roku, razem uczestniczyło w nich ponad 200 trenerów praktycznie z całej Polski. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę, czyli Warsztaty 2 – Podejście praktyczne!

Jest to kontynuacja naszych warsztatów, jednak nie musiałeś uczestniczyć w części pierwszej, by zapisać się na drugą! Na Warsztaty 2 – Podejście praktyczne może zapisać się każdy! Poruszamy tutaj inne tematy niż na Warsztatach 1. Jedynym zbieżnym tematem jest „Planowanie treningu” – choć tym razem nie przekażemy teorii, a zajmiemy się pisaniem własnego planu szkolenia (zajęcia warsztatowe w małych grupach).

Z drugą częścią naszych warsztatów odwiedziliśmy już Warszawę i Katowice, jesienią prawdopodobnie odwiedzimy znowu którąś z tych lokalizacji!

DLACZEGO WARSZTATY?

Zdecydowaliśmy się na warsztaty, czyli na szkolenie z aktywnym udziałem uczestników. Nie chcemy byś siedział 8 godzin i wlepiał się w prezentację słuchając co mamy do powiedzenia. Tylko pełne zaangażowanie pozwoli Ci wynieść ze szkolenia potężną dawkę wiedzy do zastosowania w praktyce.

Organizowane przez nas Warsztaty 1 – Wprowadzenie pokazały, że jest to najlepsze droga! Dlatego Warsztaty 2 – Podejście praktyczne to jeszcze więcej zajęć warsztatowych i 2 razy więcej czasu spędzonego na boisku (z aktywnym udziałem uczestników). Będziemy bardzo dużo rozmawiać, pracować w małych grupach i spędzimy 3 godziny na zajęciach praktycznych na hali! Jak zawsze między panelami przetestujemy na własnej skórze kilka ćwiczeń integracyjnych i kreatywnych wyzwań, które później przydadzą się także na treningach, obozach czy półkoloniach. Możesz spodziewać się jeszcze więcej praktycznej wiedzy, ćwiczeń warsztatowych i przydatnych wskazówek.

TEMATYKA

Ponownie skupiamy się na najmłodszych – dzieci w wieku 4-8 lat! Wierzymy, że dobry start i odpowiednie podejście trenerów to klucz do sukcesu, dlatego cały czas skupiamy się na maluchach! Oczywiście tematyka warsztatów jest już inna – przeważa przygotowanie motoryczne i rozwój kreatywności!

 • FILARY KREATYWNOŚCI W DZIECIĘCEJ PIŁCE (TEORIA) – czym tak naprawdę jest kreatywność w piłce nożnej? Jakie są filary kreatywności nad którymi musimy pracować z dziećmi? Jak stwarzać odpowiednie warunki do rozwoju kreatywności? O tym porozmawiamy na samym początku.
 • FILARY KREATYWNOŚCI W DZIECIĘCEJ PIŁCE (WARSZTAT) – rozwiniemy to o czym mówiliśmy na teorii. Popracujemy w małych grupach i wspólnymi siłami zbudujemy zabawy, ćwiczenia i gry rozwijające kreatywność!
 • FILARY KREATYWNOŚCI W DZIECIĘCEJ PIŁCE (PRAKTYKA) – zajęcia na hali sportowej, przeniesiemy wcześniejsze rozważania i warsztaty na praktykę. Pokażemy jak stwarzać warunki do rozwoju kreatywności wśród najmłodszych. Otrzymasz sporo gotowych środków treningowych.
 • ROZWÓJ MOTORYCZNY MAŁEGO PIŁKARZA (TEORIA/WARSZTAT) – porozmawiamy o wszechstronnym i harmonijnym rozwoju motorycznym dzieci. Pokażemy jak wplatać zadania motoryczne w trening piłkarski i jak robić to w atrakcyjny dla dzieci sposób! Rozbijemy na czynniki pierwsze wszystkie zdolności motoryczne i skupimy się na najważniejszych elementach w treningu dzieci.
 • ROZWÓJ MOTORYCZNY MAŁEGO PIŁKARZA (PRAKTYKA)  – ponownie przeniesiemy teorię na praktykę, czyli pokażemy zabawy i ćwiczenia, które rozwijają wszechstronnie najmłodszych zawodników. Spędzimy godzinę na hali, by pokazać jak dobrze wykonać te zadania, zwrócić uwagę na szczegóły i przenieść to na własne treningi.
 • PRZYKŁADOWA JEDNOSTKA TRENINGOWA (PRAKTYKA) – będzie to po prostu przeprowadzony przez nas trening! Uczestnicy szkolenia wcielą się w rolę dzieci i będą mięli okazję przejść przez wszystkie elementy treningu oraz sprawdzić na co zwracamy uwagę i jak radzimy sobie organizacyjnie z najmłodszymi.
 • PLANOWANIE TRENINGU (WARSZTAT) – będzie to rozwinięcie tematu  z Warsztatów 1. Tym razem nie tylko omówimy co plan kwartalny/semestralny/roczny powinien zawierać, ale także go napiszemy! Pracując w małych grupach, każdy uczestnik będzie miał okazję stworzyć plan szkolenia dla swojej grupy.

Przeznaczymy też czas na tak zwany „panel dyskusyjny” – będziemy mogli spokojnie porozmawiać i odpowiedzieć na Twoje pytania czy rozwiać wątpliwości. Omówimy też dokładnie to co działo się na hali sportowej.

PROWADZĄCY

Nie będziemy się rozwodzić w tym temacie. Jest nasz trzech – Jakub Śpiegowski i Michał Stolarski. Razem mamy ponad 15 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i prowadzeniu treningów piłki nożnej z najmłodszymi. Wspólnie prowadzimy PNDD.pl i jeśli chcesz wiedzieć więcej to zapraszamy do strony O NAS.

CO OBEJMUJE CENA WARSZTATÓW?

 • 8 godzin warsztatów szkoleniowych (teoria, warsztat, praktyka, zajęcia na hali sportowej z czynnym udziałem uczestników).
 • Najnowszy numer czasopisma Asystent Trenera.
 • Materiały szkoleniowe (m. in. informacje przekazywane na szkoleniu).
 • Pakiet wspomagający (clipboard, szablony boisk, niezbędne rzeczy do aktywnego udziału w warsztatach).
 • Kontakt VIP do prowadzących (po warsztatach będziesz mógł konsultować z nami wprowadzane na treningu zmiany).
 • Imienny certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatów szkoleniowych PNDD.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY:
MIEJSCE – WARSZAWA LUB KATOWICE
TERMIN – PAŹDZERNIK/LISTOPAD 2018
GODZINY – 9:30-18:30
CENA – 299 zł (249 zł przy zapisaniu 3 lub więcej osób!)


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA – TYLKO 40 OSÓB!

Aby zarezerwować sobie miejsce na warsztaty wypełnij poniższy formularz (jeśli chcesz zgłosić kilka osób, to siebie wpisz w formularz, a innych trenerów w pole “pytania/uwagi”):