Atakowanie – tworzenie sytuacji i finalizacja [E-BOOK]

ATAKOWANIE – TWORZENIE SYTUACJI I FINALIZACJA [E-BOOK]

Skuteczni strzelcy? Wykorzystane sytuacje? Wiele stworzonych sytuacji bramkowych i dobra finalizacja? Tego chciałby każdy z nas i w tym właśnie pomoże zbiór małych gier ze środkami na ATAKOWANIE i FINALIZACJĘ.

“ATAKOWANIE, tworzenie sytuacji i finalizacja – zbiór małych gier” to e-book ze starannie wyselekcjonowanymi małymi grami doskonalącymi atakowanie, kreowanie sytuacji strzeleckich i finalizację. Znajdziesz w nim ponad 30 gotowych rozwiązań na trening z dziećmi, młodzieżą i seniorami.

Małe gry, które przydadzą się od najmłodszych, przez młodzież, po dorosłych. Gry w równowadze, przewadze oraz dynamiczne fragmenty gry. Uniwersalne środki skupione na konkretnym zadaniu – skuteczności i strzelaniu bramek!

Praktyczne pomysły w jednym miejscu! A wszystko z dokładnym opisem, wskazówkami oraz uwagami. Zbiór, który ułatwi Ci planowanie treningów i pomoże dobierać odpowiednie środki treningowe.

Cena: 79 zł

Koszt wysyłki 0 zł.

UWAGA – jest to wersja elektroniczna! Maila z publikacją otrzymasz w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Co znajdziesz w środku?

Tworzenie sytuacji
i finalizacja

Ponad 30
małych gier

Dokładny opis,
wskazówki i uwagi

 • Ponad 30 małych gier dla każdej kategorii wiekowej.
 • Małe gry, gry w równowadze, gry w przewadze i dynamiczne fragmenty gry.
 • Liczebność od 1 x 1 po 4 x 4 i różne przewagi (2 x 1, 3 x 2 + 1 itp.).
 • Gry zaprojektowane z myślą o doskonaleniu umiejętności strzeleckich, finalizacji oraz tworzenia sytuacji bramkowych.
 • Środki, które rozwijają indywidualnie oraz drużynowo.
 • Uniwersalne gry, które wykorzystasz zarówno w żakach i orlikach, jak i z młodzieżą (młodzik, trampkarz, junior).
 • Przydatne również w zespołach seniorskich na treningi finalizacji.
 • Małe gry to dobre wsparcie szkolenia na każdym etapie!!
 • Praktyczne rozwiązania dostosowane do treningu dzieci i młodzieży.
 • Dokładnie opisane środki treningowe z ilustracjami pomocniczymi.
 • Opis każdego środka zawiera wskazówki treningowe oraz uwagi organizacyjne.
 • Każda gra ma przypisane cele i zasady, aby ułatwić planowanie treningu.
 • Środki treningowe, które można łatwo modyfikować i dostosowywać do grupy lub wykorzystać w takiej formie jak w publikacji.
 • Materiał, który jest dostosowany do najnowszych wytycznych i metod treningowych.
 • Gry zgodne z wytycznymi szkoleniowymi PZPN.
 • Ogromna ilość pomysłów na trening z DZIEĆMI, MŁODZIEŻĄ i SENIORAMI.
 • Świetne środki na doskonalenie TWORZENIA SYTUACJI STRZELECKICH oraz FINALIZACJI.

BONUS!

Poza zbiorem małych gier w e-booku znajdziesz zestaw ćwiczeń strzeleckich w wyizolowanej formie (rywalizacja drużynowa). Doskonały sposób na zakończenie treningu i szlifowanie skuteczności oraz finalizacji.

Opinie klientów o naszych konspektach, zbiorach i publikacjach

Zakupiłem kilka pozycji z PNDD.pl i nigdy się nie zawiodłem. Często wykorzystuję ćwiczenia od Jakuba przy tworzeniu własnych konspektów. Poradnik obozowy też fajna sprawa 🙂 Szczerze polecam!

Robert Rokicki (trener)

Mam wiele publikacji ze strony PNDD, zaczynając od zbioru konspektów dla najmłodszych zawodników, poprzez starsze kategorie wiekowe, kończąc na młodzikach, którą to drużynę obecnie prowadzę. Mam również Pomocnik Obozowy, którego zawsze używam podczas obozów albo dłuższych wyjazdów z drużyną. Polecam z czystym sumieniem każdemu trenerowi początkującemu, ale i doświadczonemu, konspekty są prosto napisane, czytelne, inspirujące, są podzielone na mikrocykle, w mojej codziennej pracy z drużyną bardzo się przydają. Czekam na kolejne publikacje.

Daniel Krygier (trener)

Bomba jakich mało! Czekam do wtorku aż będę mógł wykorzystać coś z tego co przejrzałem od deski do deski. Powiem krótko kawał wielkiej roboty.

Tomasz Szaroleta (trener)

Dlaczego warto zamówić już teraz?

Zapłacisz 79! Cena będzie rosła

Otrzymasz BONUS – zestaw ćwiczeń strzeleckich

E-book otrzymasz mailowo w ciągu 24h

Najlepsza inwestycja – rozwój trenera i podopiecznych

Przykładowa gra 

Nie musisz zamawiać w ciemno! Oto przykładowa gra jaką znajdziesz w tym zbiorze. Mała gra w przewadze liczebnej na finalizację. Jest ilustracja, dokładny opis oraz wskazówki i uwagi organizacyjne.

Kliknij poniżej, by pobrać!

Przykładowa gra

Drugi przykład gry ze zbioru. Jest to gra w przewadze o większej liczebności. Dynamiczny fragment, w którym zaczynamy od sam na sam z bramkarzem i przechodzimy do szybkiego budowania oraz finalizacji. Jak widzisz jeden środek na jednej stronie, bardzo czytelne i łatwe do wykorzystania.

Kliknij poniżej, by pobrać!

Jakub Śpiegowski – kilka słów o autorze

Pracuję jako trener piłki nożnej od 2010 roku. Na samym początku pracowałem z przedszkolakami, ale przez te kilkanaście lat pracowałem już w każdej grupie wiekowej, od skrzata do trampkarza. Mam także doświadczenie w pracy z seniorami, w IV lidze (Mechanik Bobolice). Zdobyłem tytuł magistra wychowania fizycznego na AWFiS Gdańsk (2011). PNDD.pl założyłem w 2013 roku. Pozytywnie przeszedłem również kurs UEFA A. Ostatnio pracowałem w Oddziale Mistrzostwa Sportowego w SP nr 5 Szczecinek oraz w UKS AP Szczecinek. Przez dwa lata byłem trenerem kadry wojewódzkiej ZZPN. Jestem Trenerem Edukatorem PZPN i wykładam na kursach trenerskich w ZZPN. Prowadziłem dziesiątki szkoleń i występowałem na wielu konferencjach poświęconych pracy trenera piłki nożnej z dziećmi i młodzieżą.