WARSZTATY 3 – DRYBLING I MAŁE GRY

WARSZTATY 3

DRYBLING I MAŁE GRY

Warsztaty dla trenerów piłki nożnej. Będzie jeszcze więcej praktyki, warsztatowych zajęć i pracy w grupach. Wszystko po to, żebyście po szkoleniu wyszli z głową pełną praktycznej wiedzy i dobrymi rozwiązaniami na trening, ale także umiejętnością projektowania własnych gier dla najmłodszych.

TERMINY I LOKALIZACJE SZKOLEŃ

KATOWICE
29.06.2019

MIEJSCE: Katowice, Hotel Bażantowo Sport, ul. Pijarska 3.

DATA: 29 czerwca 2019 (sobota).

GODZINY: 10:00-17:30.

CENA: 349 zł.

DLA KOGO?

Przede wszystkim dla trenerów piłki nożnej, którzy chcą zweryfikować posiadaną lub nabyć nową wiedzę. Szczególnie polecamy dla:

 • trenerów pracujących z dziećmi,
 • doświadczonych trenerów, którzy rozpoczynają pracę z najmłodszymi,
 • trenerów, którzy chcą podzielić się swoimi pomysłami,
 • każdego trenera szukającego inspiracji i nowych metod,
 • ambitnych trenerów, którzy chcą wycisnąć z każdego treningu jak najwięcej,
 • osób, które chcą z głową planować treningi dla dzieci.

PROGRAM WARSZTATÓW

Warsztaty dla trenerów piłki nożnej – „Trening dzieci w wieku 5-9 lat – drybling i małe gry”. Koncentrujemy się przede wszystkim na skrzatach i żakach, ale to co usłyszysz i wypróbujesz na warsztatach przyda ci się także w orlikach. Będzie bardzo konkretnie o dryblingu, małych grach oraz o rozgrywkach najmłodszych, czyli wszystko mocno związane z efektywnymi grą!

BLOK 1

Drybling – teoria + praca warsztatowa

Cała niezbędna teoria na temat dryblingu! Będziemy mówić nauczaniu i doskonaleniu tego elementu. Poruszymy tematy zaleceń i szczegółów, na które trzeba zwracać uwagę. Rozgraniczymy wszystko na 3 warianty: drybling przodem, bokiem i tyłem. Poza teorią popracujemy aktywnie w parach i w grupach, żeby wszystko dobrze zapadło w pamięć.

BLOK 2

Projektowanie gier – teoria + praca warsztatowa

Porozmawiamy o tym na co zwrócić uwagę przy projektowaniu małych gier, na jakich elementach skupić się u najmłodszych zawodników i jakimi zmiennymi możemy operować. Jednak przede wszystkim będzie to praca w grupach. Będą tematy i wskazówki, zaprojektujemy kilka gier, a potem wszystkie omówimy, by wyłapać te najlepsze oraz słabsze momenty do poprawy.

BLOK 3

Drybling – praktyka (zabawy i gry 1×1)

To będą intensywne zajęcia! Trenerzy biorą aktywny udział i sami ćwiczą na boisku (hala). Pokażemy zabawy wprowadzające do dryblingu, proste gry 1×1 dla najmłodszych oraz te bardziej skomplikowane wersje 1×1. Będą też inne gry z naciskiem na drybling (1×2, 2×2 itp.). Oczywiście w praktyce przetestujemy teorię z wcześniejszego panelu – gramy w 3 wariantach: przodem, bokiem i tyłem.

BLOK 4

Projektowanie gier – praktyka (małe gry)

To będzie czas na przetestowanie gier rozpisanych na części teoretyczno-warsztatowej. Razem sprawdzimy je na boisku i postaramy się poprawić kilka szczegółów, w praktyce wszystko się wyjaśni. Przetestujemy też wasze modyfikacje. Oczywiście dorzucimy też coś od siebie, kilka gier, których często używamy.

BLOK 5

Rozgrywki dzieci (co, jak i dlaczego)

Bardzo ważny temat – rozgrywki najmłodszych zawodników. Porozmawiamy o tym jak się do nich dobrze przygotować i jak działać już na samym turnieju, żeby mecze były najlepszym sposobem rozwoju twoich zawodników. Będzie o celach, postawie trenera, doborze turniejów, zasadach dla rodziców. Zdradzę też kilka dobrych, mało popularnych praktyk.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

KUBA FOTO

Jakub Śpiegowski

Pracuję jako trener piłki nożnej od 2010 roku, od samego początku prowadziłem najmłodsze grupy. Zdobyłem tytuł magistra wychowania fizycznego na AWFiS Gdańsk (2011). PNDD.pl założyłem w 2013 roku. Pozytywnie przeszedłem kurs UEFA A i szykuję się do UEFA A Elite Youth. Obecnie pełnię rolę koordynatora w Akademii Piłkarskiej Szczecinek oraz jestem trenerem grupy U7 (żak) w tym klubie. Na swoim koncie mam już kilka publikacji dotyczących szkolenia piłkarskiego najmłodszych dzieci.

Michał Stolarski

Pracuję jako trener piłki nożnej od 2010 roku, w tym czasie prowadziłem wiele zespołów od skrzatów po juniorów starszych. Zdobyłem tytuł magistra wychowania fizycznego na AWFiS Gdańsk (2011). Do zespołu PNDD.pl dołączyłem w 2015 roku. Pozytywnie przeszedłem kurs UEFA A, a kolejnym krokiem będzie UEFA A Elite Youth. Obecnie jestem koordynatorem Socatots i Brazilian Soccer Schools w Bydgoszczy. Prowadzę grupy dziecięce w BSS oraz drużynę juniorów starszych w Polonii Bydgoszcz.

SZKOLILIŚMY TRENERÓW W CAŁEJ POLSCE

Prowadzimy szkolenia od stycznia 2016 roku. Przez ten czas przeszkoliliśmy ponad 400 trenerów na naszych warsztatach, a do tego prawie 700 trenerów słuchało naszych wystąpień na konferencjach. Odwiedziliśmy już kilkanaście miast w całej Polsce. Uczestnikami naszych warsztatów byli trenerzy pracujący m.in. w:

POZA WIEDZĄ OTRZYMASZ

 • książkę „40 zabaw piłkarskich” autorstwa PNDD (wersja drukowana),
 • najnowszy numer czasopisma Asystent Trenera,
 • materiały szkoleniowe w PDF,
 • pakiet wspomagający (clipboard, notatnik, niezbędne rzeczy do aktywnego udziału w warsztatach),
 • przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, przekąski itp.),
 • OBIAD w cenie biletu,
 • kontakt VIP do prowadzących (po warsztatach będziesz mógł konsultować z nami wprowadzane na treningu zmiany),
 • imienny certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatów PNDD.

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY PNDD

KATOWICE, 29.06.2019 – 349 ZŁ

ZAPŁAĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM

Zarezerwuj miejsce na warsztaty PNDD wypełniając poniższy formularz, a wyślemy Ci dane do przelewu.

 • jeśli chcesz zgłosić kilka osób to siebie wpisz w formularz, a innych trenerów w pole “pytania/uwagi”,
 • zapisując się na warsztaty akceptujesz nasz regulamin szkoleń oraz politykę prywatności.

   

  KATOWICE, 29.06.2019 – 349 ZŁ

  ZAPŁAĆ TERAZ ON-LINE

  Zarezerwuj miejsce na warsztaty PNDD płacąc teraz przelewem on-line.

  • jeśli chcesz zgłosić kilka osób to kup odpowiednią ilość biletów, a nazwiska innych trenerów w pole “uwagi”,
  • zapisując się na warsztaty akceptujesz nasz regulamin szkoleń oraz politykę prywatności.

   

  MASZ PYTANIA?

  Zadzwoń

  +48 502 678 533

  Napisz

  jakub@pilkanoznadladzieci.pl