Moje notatki z kursu UEFA B

Moje notatki z kursu UEFA B
2 lutego 2015 Jakub Śpiegowski

Zapraszam do zapoznania się z moimi notatkami z wyrównawczego kursu UEFA B. Kurs ten robiłem w Bydgoszczy przy KP-ZPN w końcówce 2014 roku. Znajdziesz w nich zarówno podstawy i teorię, jak i kilka ciekawostek oraz gotowych ćwiczeń.

Uprzedzając pytania – nie przepisywałem notatek po powrocie do domu “na czysto” 😉 Kilka kolorowych mazaków i pisanie skrótowo/hasłami spokojnie pozwala do robienia takich notatek na bieżąco. Ułatwia to zdecydowanie przyswajanie wiedzy i późniejszą naukę. Dla zainteresowanych – wpiszcie w google “jak robić mapy myśli?” i znajdziecie kilka artykułów na ten temat. Oczywiście notatki te to nie typowe mapy myśli, ale nimi się inspirowałem.

Znajdziesz w nich między innymi:
– małe gry i gry pomocnicze,
– ćwiczenia funkcjonalne,
– trening kształtujący, regeneracyjny, wyrównawczy,
– obrona strefowa,
– motoryka,
– i wiele innych.

Bez zbędnego przedłużania przechodzimy do notatek – 17 stron wiedzy:

Miłej lektury. W razie pytań jestem do dyspozycji w komentarzach!

0 komentarzy

  1. Avatar
    Łukasz Jankowski 5 lat temu

    Notatki zrobione rewelacyjnie, tylko szkoda ze jeszcze się uczy niektórych rzeczy…planowanie długofalowe bez periodyzacji ? Mikro,mezo i makro TAKTYKA , a nie …cykl. I cos na czym wykładamy sie jako trenerzy 5 stopniowy opis planowania i żadnego planowanego opisu obserwacji i wnioskowania. Jak, gdzie, na co chce patrzeć. Planowanie i realizacja procesu treningowego Musi być dostosowana do umiejętności, potrzeb, warunków. Ale podkreślam notatki zrobione Super.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

− 1 = 7