Moje notatki z kursu UEFA B

Moje notatki z kursu UEFA B
2 lutego 2015 Jakub Śpiegowski

Zapraszam do zapoznania się z moimi notatkami z wyrównawczego kursu UEFA B. Kurs ten robiłem w Bydgoszczy przy KP-ZPN w końcówce 2014 roku. Znajdziesz w nich zarówno podstawy i teorię, jak i kilka ciekawostek oraz gotowych ćwiczeń.

Uprzedzając pytania – nie przepisywałem notatek po powrocie do domu “na czysto” 😉 Kilka kolorowych mazaków i pisanie skrótowo/hasłami spokojnie pozwala do robienia takich notatek na bieżąco. Ułatwia to zdecydowanie przyswajanie wiedzy i późniejszą naukę. Dla zainteresowanych – wpiszcie w google “jak robić mapy myśli?” i znajdziecie kilka artykułów na ten temat. Oczywiście notatki te to nie typowe mapy myśli, ale nimi się inspirowałem.

Znajdziesz w nich między innymi:
– małe gry i gry pomocnicze,
– ćwiczenia funkcjonalne,
– trening kształtujący, regeneracyjny, wyrównawczy,
– obrona strefowa,
– motoryka,
– i wiele innych.

Bez zbędnego przedłużania przechodzimy do notatek – 17 stron wiedzy:

Miłej lektury. W razie pytań jestem do dyspozycji w komentarzach!

0 komentarzy

  1. Łukasz Jankowski 8 lat temu

    Notatki zrobione rewelacyjnie, tylko szkoda ze jeszcze się uczy niektórych rzeczy…planowanie długofalowe bez periodyzacji ? Mikro,mezo i makro TAKTYKA , a nie …cykl. I cos na czym wykładamy sie jako trenerzy 5 stopniowy opis planowania i żadnego planowanego opisu obserwacji i wnioskowania. Jak, gdzie, na co chce patrzeć. Planowanie i realizacja procesu treningowego Musi być dostosowana do umiejętności, potrzeb, warunków. Ale podkreślam notatki zrobione Super.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

15 − 10 =