Pliki – szablony boiska

Pliki – szablony boiska
6 stycznia 2014 Jakub Śpiegowski

Przygotowałem gotowe do uzupełniania szablony boiska, dzięki którym z łatwością stworzysz swoją bazę ćwiczeń, zabaw i gier. Wystarczy pobrać, potem wydrukować szablony i gotowe. Teraz wystarczy coś do pisania i możesz działać.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Oddaje Ci do dyspozycji dwie wersje, korzystaj z tej, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

[column size=one_half position=first ]

SZABLON NR 1
4 małe boiska
Szablon1

[button color=”green” size=”normal” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://www.pilkanoznadladzieci.pl/wp-content/uploads/2014/01/Szablon-4-małe-boiska.pdf”]POBIERZ PDF[/button]
[/column]

[column size=one_half position=last ]

SZABLON NR 2
2 duże boiska
Szablon2

[button color=”green” size=”normal” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://www.pilkanoznadladzieci.pl/wp-content/uploads/2014/01/Szablon-2-duże-boiska.pdf”]POBIERZ PDF[/button]

[/column]

Jak widzisz szablon nr 1 to cztery małe boiska, kratki nad boiskiem służą do wpisania nazwy zadania, natomiast kratki obok boiska to miejsce na opis słowny zadania. Podobnie jest w szablonie nr 2 z dwoma większymi boiskami. Nazwę umieszczamy nad boiskiem, natomiast opis zadania w kratkach poniżej. Mi osobiście bardziej do gustu przypadł szablon nr 1, na którym dzisiaj zacząłem spisywać zabawy (jak widać na zdjęciu z początku wpisu) i właśnie jego będę używał to stworzenia swojego zbioru zabaw. Szablonu nr 2 mam zamiar używać do spisu gier i ćwiczeń (więcej miejsca na opis słowny). Oczywiście to tylko mój system, a Ciebie zachęcam do przetestowania szablonów i opracowania własnego. Grunt byś ich używał, dodawał co jakiś czas jedną czy dwie zabawy, a w niedalekiej przyszłości będziesz miał porządną teczkę materiałów na trening.

Nie da się ukryć, że inspiracją dla mnie były bloczki z www.toptrener.pl, jednak dostosowałem szablony na swój użytek, na potrzebę tworzenia bazy zabaw, gier i ćwiczeń. Poza tym udostępniam je dla Ciebie za darmo, ściągnij i drukuj do woli, mam nadzieję, że dobrze będą służyły.

Specjalnie stworzyłem szablony w odcieniach szarości, by druk był szybki i tani. Jeśli nie masz drukarki w domu to wystarczy udać się do dowolnego punktu ksero, w którym koszt czarno-białego druku to zazwyczaj 15-20 groszy. Oznacza to, że za około 3 złote polskie możesz mieć miejsce nawet na 80 zabaw, gier i ćwiczeń.

Jestem w stanie przygotować praktycznie dowolny szablon podobny do powyższych, więc jeśli masz jakiś pomysł, jakiś szablon byłby dla Ciebie bardzo pomocny to proszę daj mi o tym znać w komentarzu poniżej lub mailowo,  a zrobię go specjalnie dla Ciebie.

[divider]Pliki PDF na PNDD.pl[/divider]

Dodałem dzisiaj nowy dział, gdzie możesz ściągnąć wszystkie PLIKI jakie umieszczam na blogu. Zaczynając od szablonów boiska do druku, które opisałem powyżej, poprzez wszystkie gry, zabawy i ćwiczenia zamieszczone przeze mnie oraz inne materiały. Mogłeś już zauważyć, że pod ostatnimi wpisami z zabawami (Numerowanka i Przyczepki) jest link do pobrania ich w PDFie. Wkrótce zaktualizuje wszystkie wpisy i dodam do nich linki  z plikami. Dzięki temu możesz łatwo ściągnąć zabawy/ćwiczenia/gry i magazynować je na dysku swojego komputera lub po prostu wydrukować i dołożyć do swoich materiałów.

Podsumowując zapraszam do działania i stworzenia własnej bazy materiałów, taki uporządkowany zbiór, umieszczony w jednym miejscu może zdecydowanie ułatwić pracę trenera.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

66 + = 69