Rozwój skrzatów – najważniejsze fundamenty

Rozwój skrzatów – najważniejsze fundamenty
8 kwietnia 2021 Jakub Śpiegowski
ROZWÓJ SKRZATÓW

Ostatni wpis dotyczy starszej kategorii wiekowej (orlik), więc dzisiaj czas na młodszych zawodników (skrzat). Praca z najmłodszymi jest bardzo charakterystyczna, daje wiele satysfakcji, ale jest też bardzo dużo wyzwań. Dlatego trener pracujący ze skrzatami musi być specjalistą i musi doskonale znać potrzeby dzieci.

Dzisiaj mam dla Was fragment mojego szkolenia “Trening ze skrzatami (dzieci w wieku 4-6 lat)”. Fragment ten to rozmowa na temat najważniejszych fundamentów w pracy ze skrzatami. Przedstawiam główne cele sportowe i pozasportowe w pracy z najmłodszymi piłkarzami.

Poruszam w tym nagraniu następujące tematy:

  • budowanie skarbu ruchowego i sprawności ogólnej, wszechstronny rozwój,
  • oswojenie z piłką oraz nauka podstawowych umiejętności piłkarskich,
  • kreatywność i inteligencja piłkarska,
  • zabawa, radość, satysfakcja i zaszczepienie miłości do piłki nożnej,
  • dobre wzorce, wychowanie i kształtowanie charakteru,
  • wartości społeczne, funkcjonowanie w grupie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na powyższe tematy? Zapraszam do oglądania.

Oczywiście jest to tylko mały fragment, 13 minut z jednego panelu. Wylewamy fundamenty, skupiamy się na najważniejszych rzeczach, po to by później wejść głębiej w szczegóły. Zarówno w procesie treningowym i pracy z dziećmi jak i w samym szkoleniu dla trenerów, którego fragment widziałeś.

Jeśli pracujesz ze skrzatami i nie mogłeś być na tym szkoleniu to możesz zamówić nagranie! Wejdź TUTAJ i sprawdź szkolenie online “Trening ze skrzatami (dzieci w wieku 4-6 lat)”. Nagraliśmy szkolenie, 3 panele i sesja pytań. Całość trwa 4,5 godziny i jest poświęcona tylko i wyłącznie pracy ze skrzatami.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

96 − 90 =