Nagranie webinaru – Efektywny trening dzieci

Nagranie webinaru – Efektywny trening dzieci
3 kwietnia 2020 Jakub Śpiegowski

21 marca poprowadziłem webinar “Efektywny trening dzieci”. Na tym wykładzie on-line mieliśmy komplet. Pokój webinarowy był wypchany po brzegi. Część teoretyczna trwała 1 godzinę i 40 minut, a później jeszcze kolejną godzinę odpowiadałem na pytania trenerów. Całość trwała więc 2 godziny i 40 minut. Dzisiaj udostępniam nagranie z tego wykładu.

Wielu trenerów pytało o możliwość obejrzenia webinaru, robiliśmy już nawet jedną powtórkę. Drugiej już nie będziemy robić, więc po prostu udostępniam wideo z tego wykładu. Jakoś obrazu jest daleka od perfekcji, ale nie to jest najważniejsze. Liczy się wiedza, a tego było sporo!

UWAGA – nagranie będzie dostępne tylko przez tydzień! Publikuję je 03.04.2020, więc zniknie z bloga i z YT w piątek 10.04.2020. Radzę więc nie odkładać oglądania na później i od razu zarezerwować czas na naukę.

Czego dotyczył sam wykład? Rozmawialiśmy o:

  • jak efektywnie pracować z małymi piłkarzami,
  • fundamentach szkolenia,
  • postawie trenera (zwłaszcza podczas rozgrywek),
  • planowaniu procesu treningowego,
  • komunikacji z dziećmi.

Brzmi ciekawie? To zapraszam do oglądania.

Jeszcze jedna sprawa. Cały czas trwa przerwa od treningów, a więc cały czas w ramach akcji #zostańwdomu jest dostępny nasz pakiet kursów on-line w bardzo atrakcyjnej cenie (mówiłem o tym na webinarze). Za 287 zł (zamiast 448 zł) dostajesz 2 kursy on-line i 13 godzin wykładów w formie wideo.

Podczas webinaru mówiłem o promocji “do północy” i dodatkowych bonusach, ta opcja jest już niedostępna, ale jeśli kupisz pakiet kursów i 1 dowolną publikację to również dorzucę bonusy z wykładu (zbiór gier 1×1 i 2 nagrania “Efektywny trening dzieci v1” oraz “Szczegóły robią różnicę”).

Nie musisz nigdzie pisać, używać kodów czy podejmować dodatkowych działań. Po prostu wejdź do sklepu PNDD i kup pakiet kursów oraz jedną wybraną publikację, a ja prześlę Ci także bonusy.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

− 5 = 3