Ulepszamy PNDD.pl – ankieta

Ulepszamy PNDD.pl – ankieta
24 marca 2015 PNDD

ankietaPNDD

Wielkimi krokami zbliżają się zmiany na PNDD.pl. Niedługo wprowadzamy pierwsze ulepszenia. Zanim jednak do tego dojdzie mam do Ciebie ogromną prośbę! Przygotowałem ankietę – 21 prostych pytań, które zdecydowanie pomogą nam obrać kierunek działania. Proszę odpowiedz na wszystkie pytania, zajmie Ci to dosłownie kilka minut.

[button color=”green” size=”normal” alignment=”center” rel=”follow” openin=”newwindow” url=”https://pndd.typeform.com/to/diOMWC”]WYPEŁNIJ ANKIETĘ PNDD[/button]

Ankieta zawiera 3 kategorie pytań. Pierwsza kategoria to kilka pytań odnośnie czytelnika, czyli Ciebie i twojego warsztatu. Lepiej poznając Ciebie będziemy wiedzieć jak działać i jak rozwijać PNDD. Druga kategoria to pytania bezpośrednio dotyczące PNDD. Co Ci się podoba, co nie przypadło Ci do gustu? Zdecydowanie pomoże nam to ulepszyć ten serwis. Ostatnia kategoria to dwa pytania dotyczące “produktów” dla trenera piłki nożnej.

Planujemy przygotować serię produktów PNDD. Dzięki odpowiedziom z ankiety dowiemy się czego najbardziej potrzebujesz, co bardzo przydałoby się w pracy trenera i na czym mamy się skupić. W głowie mamy wiele pomysłów takich jak e-booki, zbiory zabaw, konspekty, a nawet szkolenia i inne formy wsparcia dla trenerów oraz rodziców.

Bardzo chcielibyśmy przygotować szkolenie/konferencję dotyczącą treningu z najmłodszymi dzieci. Mocno skupiającą się na maluchach w wieku 5-8 lat. Jestem niezmiernie ciekaw Twojej opinii na temat tego pomysłu. Także jeszcze raz gorąco proszę Cię o uzupełnienie ankiety (bezpośredni link do ankiety).

Zachęcam także do uwag w komentarzach, każdy głos jest dla nas bardzo ważny. PNDD powstała dla trenerów i rodziców najmłodszych piłkarzy, chcemy wiedzieć czy zmierzamy w dobrym kierunku.

Czekam na Twoje odpowiedzi i sugestie. Z góry dzięki!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

89 + = 96