Kolorowanki Piłkarskie

Kolorowanki Piłkarskie
31 lipca 2014 Jakub Śpiegowski

KOLOROWANKI PIŁKARSKIE DLA NAJMŁODSZYCH

Dzisiaj mam niespodziankę przede wszystkim dla najmłodszych zawodników, bo to oni będą mieli z niej największą frajdę – kolorowanki piłkarskie! Kolorowanki mogą posłużyć rodzicom w domu lub trenerowi jako praca domowa dla podopiecznych. Będą także doskonałym dodatkiem do wszelkich półkolonii, warsztatów, obozów czy innych wydarzeń gdzie poza treningiem dzieci potrzebują także innych atrakcji. Wystarczy wydrukować kilka sztuk i zadanie dla najmłodszych w tematyce piłkarskiej gotowe.

KLIKNIJ NA OBRAZEK, BY POBRAĆ KOLOROWANKI PIŁKARSKIE GOTOWE DO DRUKU W PDF!

[column size=one_half position=first ] kolorowanka_stoimy_trojkakolorowanka_prowadzenie[/column]

[column size=one_half position=last ] kolorowanka_strzelec_bramkarzkolorowanka_bramkarze[/column]

Dzisiaj przetestowałem je na “Warsztatach z brazylijską piłką” w Bydgoszczy i zdały egzamin w stu procentach. Wśród uczestników w wieku 5-8 lat mieliśmy pełne skupienie i zaangażowanie, cisza jak makiem zasiał i co chwila poszukiwanie kredki w odpowiednim kolorze. Na zdjęciach poniżej możesz zobaczyć kolorowanki piłkarskie w akcji.

Przychodzi mi do głowy jeszcze jedno ciekawe zastosowanie tych kolorowanek – krótka pogadanka. Na jednej z nich mamy 3 bramkarzy, więc możesz omówić zachowanie bramkarza. Na kolejnej jest chłopiec z piłką, który strzela i przed nim bramkarz – rozmawiajmy o strzałach, uderzeniach, zachowaniu sam na sam. Przy kolorowance gdzie jest jeden duży chłopiec możesz poruszyć na przykład temat prowadzenia piłki: piłka blisko nogi, delikatne dotknięcia, lewa i prawa noga itd.

Ściągaj, drukuj i życzę miłego kolorowania!!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

76 − = 74