Wideo – Zabawa “Odwracanie”

Wideo – Zabawa “Odwracanie”
15 maja 2016 Jakub Śpiegowski

ZABAWA “ODWRACANIE”

Ta zabawa pojawiła się już na PNDD w sierpniu 2015 roku, jej opis możecie zobaczyć TUTAJ. Jednak ostatnio nagrałem film, na którym widać jak prowadzę ją z rocznikiem 2007, w ramach zajęć Brazilian Soccer Schools.

Jest to nowa forma na PNDD, nowy sposób na przedstawienie zabawy. Dlatego utworzyłem nowy wpis, by nikt tego nie przegapił. Od razu gorąca prośba – daj proszę znać jak Ci się podoba taka forma i czy chciałbyś jej więcej na PNDD!

Jest to świetna zabawa na orientację, dzieci muszą cały czas obserwować zmieniające się otoczenie (odwracane talerzyki) i jak najszybciej reagować na te zmiany. Wszechstronny ruch, orientacja, postrzeganie, szybkie decyzje, zmiany kierunków, rywalizacja i dobra zabawa – to wszystko znajdziecie właśnie w tej zabawie.

Szczegóły odnośnie organizacji i przebiegu znajdziecie w poprzednim wpisie – Zabawa “Odwracanie” – oraz w poniższym wideo. Miłego oglądania!

WIDEO

Jeszcze raz bardzo Cię proszę – napisz jak podoba Ci się wideo w naszym wykonaniu i czy chętnie zobaczyłbyś więcej zabaw i ćwiczeń przekazanych w takiej formie. Dzięki Waszym uwagom wiemy jak rozwijać PNDD!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

65 − = 61