Piłkarskie Początki #001 – Jak ułożyć doskonały trening dla dzieci?

Piłkarskie Początki #001 – Jak ułożyć doskonały trening dla dzieci?
8 października 2016 Jakub Śpiegowski

Pierwszy w Polsce PODCAST dla trenerów piłki nożnej, o treningu dzieci i pracy trenera z najmłodszymi adeptami futbolu. Zapraszam na pierwszy odcinek podcastu o nazwie – Piłkarskie Początki

Po raz pierwszy na PNDD możecie przyjąć dawkę wiedzy i wskazówek w postaci wideo i audio! Owszem mieliśmy już filmiki, ale były one tylko wsparciem i dodatkiem do wpisów. Tym razem jest inaczej – całe “mięso” znajduje się na filmie i mp3.

Temat premierowego odcinka to Jak ułożyć doskonały trening dla dzieci?  Odcinek powstał na podstawie naszego wpisu 9 zasad – jak zaplanować dobry trening piłkarski dla najmłodszych. Dodałem kilka rzeczy i rozwinąłem pewne punkty.

Mam nadzieję, że będzie Ci się podobać! Zarówno sama treść, jak i forma przekazu. Coraz częściej doskwiera nam brak czasu, stąd pomysł na podcast. Wideo może włączyć na YouTubie i jednocześnie robić coś innego w domu, a jeśli chcesz możesz ściągnąć (lub posłuchać online) podcastu w formie audio jadąc samochodem czy czekając w kolejce. Dzięki temu możesz doskonalić się w każdym momencie!!

Mam dużą prośbę – będę wdzięczny za każdy konstruktywny feedback! Napisz do mnie na jakub@pilkanoznadladzieci.pl lub w komentarzu pod tym wpisem – co Ci się podobało? Czy chcesz więcej? Czy wideo i mp3 to trafiony pomysł? Po prostu czekam na Twoją opinię! 🙂

Piłkarskie Początki #001

Podcast MP3 – 13 min 50 sek – 32MB – POBIERZ (prawy przycisk myszy i kliknij “Zapisz link jako…”)

Podcast WIDEO

Dzięki za uwagę i do zobaczenia w drugim odcinku – Piłkarskie Początki!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

+ 52 = 60