Plakat do druku – 18 zasad dla kibiców!

Plakat do druku – 18 zasad dla kibiców!
1 maja 2019 Jakub Śpiegowski

Prawie 2 lata temu (w 2017 roku) opublikowałem wpis Jak kibicować podczas turnieju dzieci? 18 zasad dla rodziców! Przygotowaliśmy też grafikę zawierającą wszystkie te zasady. Była ona jedną z najchętniej udostępnianych przez was rzeczy jakie przygotowaliśmy na PNDD. Widać ewidentnie, że takie inicjatywy są potrzebne.

Widziałem, że z tego korzystacie udostępniając grafikę na klubowych stronach. Widziałem wydrukowaną wersję na turnieju oraz na tablicy ogłoszeń w Górniku Łęczna. Kilka dni temu dostałem też zdjęcie, które pokazywało wydrukowaną wersję 18 zasad na turnieju żaków organizowanym przez Victorię Szczaniec. I to był dla mnie impuls do stworzenia tego wpisu oraz plakatu w większym formacie (dzięki wielkie Marku!).

Teraz możecie pobrać plakat w formacie A3. Jest przygotowany do druku i do uświadamiania rodziców!

Lekko też zaktualizowałem 18 zasad dla rodziców (kibiców). Część skróciłem, by plakat był bardziej czytelny, a część zmieniłem po waszych sugestiach w komentarzach na facebooku. Dziękuję wam za to, że jesteście aktywni, komentujecie i chcecie dołożyć cegiełkę do poprawy obrazu dziecięcej piłki nożnej w Polsce. Dzięki waszym wiadomościom i komentarzom możemy przygotowywać to czego najbardziej potrzebujecie!

Zima odeszła na dobre, ligi już wystartowały albo zaraz ruszają, organizujecie też wiele turniejów. Wierzę więc, że plakat bardzo się przyda. Pobierajcie, drukujcie i edukujcie rodziców. Kilka słów na ten temat znajdziecie oczywiście we wpisie 18 zasad dla rodziców.

POBIERZ PLAKAT A3 – 18 ZASAD DLA KIBICÓW

Jeśli masz problemy z rodzicami i KORem (Komitetem Oszalałych Rodziców) to koniecznie obejrzyj mój film – Współpraca z rodzicami – jak uniknąć KORu? Znajdziesz tam kilka wskazówek jak dobrze poukładać pracę z rodzicami.

Pamiętaj też, że to ty jesteś wzorem do naśladowania dla dzieci i dla rodziców! Jeśli chcesz, aby przestrzegali tych zasad to sam też musisz się do nich stosować. To jest najlepsza droga.

Dobrego grania w przyjaznej atmosferze!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

3 + 6 =