Podcast Piłkarskie Początki 007: Elementy efektywnego treningu dzieci

Podcast Piłkarskie Początki 007: Elementy efektywnego treningu dzieci
17 października 2019 Jakub Śpiegowski

Dzisiaj mam dla Ciebie kolejny odcinek podcastu! To już 7 nagrań za nami, każde z nich to 12-16 minut wartościowej wiedzy o szkoleniu piłkarskim najmłodszych zawodników.

Podcast Piłkarskie Początki #007 to nagranie na temat efektywnego treningu. Mówię o 7 elementach, które wpływają na to czy trening będzie wysokiej jakości czy nie. Każdy z nich jest niezwykle ważny. Zaplanuj trening i sprawdź go zwracając uwagę na te 7 filtrów i od razu będziesz wiedział czy jest dobrze czy trzeba coś poprawić przed rozpoczęciem zajęć (jeszcze na etapie planowania).

Co mam na myśli mówiąc o 7 elementach? Chodzi o:
– postawę trenera,
– prostotę,
– intensywność,
– rywalizację,
– inteligencję,
– zalecenia,
– dostosowanie.

Każdy z tych punktów omawiam w najnowszym odcinku! Zapraszam więc do słuchania.

Piłkarskie Początki 007: Elementy efektywnego treningu dzieci
(kliknij tutaj, by przesłuchać tego nagrania)

Ten odcinek trwa 14:49 min, znajdziesz go (i wszystkie poprzednie odcinki) na anchor.fm/pndd oraz na różnych platformach podcastowych (iTunes, Spotify, Google Podcast itp.).

Mam też do Ciebie ogromną prośbę! Podcast Piłkarskie Początki dopiero raczkuje! Każdy odcinek słucha od 150 do 300 osób. Póki co to niewiele. Chodzi o to, by dotrzeć do jak największej liczby trenerów i poprawić stan dziecięcej piłki nożnej w całym kraju. Nie dam rady tego zrobić bez Twojej pomocy. Jeśli podoba Ci się ta forma i zaciekawiły Cię rzeczy, o których mówię w nagraniach to udostępnij ten post na facebooku, podziel się linkiem na twitterze, podeślij odcinek do znajomego trenera na messengerze.

Każda forma polecenia jest bardzo ważna! Pomóż mi dotrzeć do trenerów pracujących z dziećmi, to nic nie kosztuje, a co tydzień dostaną kolejną porcję wiedzy w 100% poświęconą najmłodszym piłkarzom.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

− 3 = 7