Witam na PiłkaNożnaDlaDzieci.pl

Witam na PiłkaNożnaDlaDzieci.pl
25 lipca 2013 Jakub Śpiegowski

Witaj!

PiłkaNożnaDlaDzieci.pl to nowe, całkowicie darmowe miejsce w sieci dla instruktorów i trenerów piłki nożnej, zajmujących się treningiem najmłodszych zawodników. Znajdziesz tutaj wiele zabaw, ćwiczeń, gier oraz innych materiałów, które pomogą urozmaicić Ci trening z dziećmi.

Sam zajmuję się treningiem dzieci w wieku 5-10 lat i młodszych (więcej możesz przeczytać na stronie o mnie). Ponieważ trener piłki nożnej to zawód, w którym najważniejsza jest ciągła nauka i rozwój, chciałbym podzielić się z Tobą swoimi doświadczeniami w procesie szkolenia młodzieży.

Osobiście jako trener także muszę się stale rozwijać, dlatego będę niezmiernie wdzięczny za wszelkie komentarze z Twojej strony. Zapraszam do dzielenia się swoimi wrażeniami i uwagami umieszczając komentarz pod wpisem lub korzystając ze strony kontaktu. Możesz w ten sposób także wesprzeć mnie w prowadzeniu PiłkaNożnaDlaDzieci.pl poprzez podzielenie się swoimi pomysłami na trening lub po prostu przekazanie pozytywnego komentarza, bądź konstruktywnej krytyki!

Jeśli dopiero co tutaj trafiłeś i chcesz przejrzeć wszystkie wpisy i materiały odnośnie treningu (i nie tylko) to zapraszam do archiwum.

Przyjemnej lektury i powodzenia w treningu!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

37 − = 33