V Lech Conference – pdowójne zaproszenie otrzymuje…

V Lech Conference – pdowójne zaproszenie otrzymuje…
20 listopada 2014 Jakub Śpiegowski

lech2014[button color=”green” size=”normal” alignment=”center” rel=”follow” openin=”samewindow” ]V Lech Conference – podwójne zaproszenie otrzymuje…[/button]

Zgodnie z tym co pisałem we wpisie V Lech Conference – podwójne zaproszenie do zgarnięcia! dzisiaj miałem podać osobę, która otrzyma zaproszenie. Podwójne zaproszenie na Lech Conference 2014, odbywającą się 5 grudnia. Oczywiście za chwilę dowiecie się do kogo trafia to zaproszenie.

Dzisiejsza data niebyła przypadkowa. Tylko do 23.11.2014 cena ulgowa wynosi 129zł, a cena normalna 189zł. Po tym dniu ceny te wzrosną odpowiednio do 159zł i 249zł. Dlatego zaproszenie wręczamy dzisiaj. Zwycięzca będzie mógł spokojnie przygotować się do konferencji, a osoby którym niestety się nie udało mają jeszcze szansę na zakup biletów w niższej cenie. Jeśli chcesz się zapisać to kliknij w ten obrazek:

LC banerPisałem także o Lech Cup, czyli turniej topowych drużyn Europy U12. Gospodarz turnieju Lech Poznań U12 zmierzy się w grupie B z Chelsea Londyn, Schalke Gelsenkirchen, Sporting Lizbona i Twente Enschede. Szczegóły odnośnie turnieju możecie przeczytać na tej stronie.

Przechodząc już do meritum – podwójne zaproszenie na Lech Conference 2014 otrzymuje:

Radosław Piechowiak!

Gratuluję Radku! Skontaktuję się z Tobą indywidualnie i przekażę szczegóły odnośnie zaproszenia. Pozostałym trenerom i trenerkom serdecznie dziękuję za udział. Myślę, że jeszcze nie raz będzie okazja, by powalczyć o ciekawe nagrody na PNDD.

Przy okazji chciałbym przypomnieć, że udostępniłem już e-book “Zabawy piłkarskie dla dzieci U6 – 5 zabaw dla piłkarskich przedszkolaków”. By otrzymać swój egzemplarz wystarczy zapisać się na newsletter PNDD. Dostałem też sygnał od kilku trenerów, że mail z e-book’iem do nich nie dotarł. Jeśli jesteś jedną z tych osób to napisz mi na facebook’u lub maila na jakub@pilkanoznadladzieci.pl i wyślę Ci go ręcznie.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

+ 23 = 28