V Lech Conference – podwójne zaproszenie do zgarnięcia!

V Lech Conference – podwójne zaproszenie do zgarnięcia!
6 listopada 2014 Jakub Śpiegowski

lechconference[button color=”green” size=”normal” alignment=”center” rel=”follow” openin=”samewindow” ]V Lech Conference – podwójne zaproszenie do zgarnięcia![/button]

Od czasu do czasu dostaję mailowo informacje o szkoleniach piłkarskich z zapytaniem czy mogę umieścić notkę na ich temat na tym blogu. Postanowiłem, że będę umieszczał informacje o wartościowych szkoleniach, by dotarły do jak największej liczby osób. W tym przypadku będą to nie tylko informacje.

Zbliża się piąta już edycja Lech Conference, w tym roku odbędzie się ona 5 grudnia (piątek). Temat konferencji to “Działania ofensywne w modelu gry”. Wśród czytelników PNDD rozlosuję jedno podwójne zaproszenie na  tę konferencję! Obecnie cena dla jednej osoby to 189zł, więc wartość tego zaproszenia to 378zł. Jak możesz je zgarnąć? Wystarczy wykonać następujące kroki:

1. Wejdź na fanpage PNDD na facebook’u – https://www.facebook.com/PilkaNoznaDlaDzieci
2. Kliknij “Lubię to!” pod wpisem odnośnie Lech Conference na fanpage PNDD (z dnia 06.11.2014)
3. Udostępnij ten sam wpis odnośnie Lech Conference na swojej tablicy
4. Czekaj na podanie zwycięzcy, co nastąpi dnia 20.11.2014 (czwartek)

To wszystko! Każdy kto wykona te 4 proste kroki do 19.11.2014 do godz. 23.59 weźmie udział w konkursie. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi 2 tygodnie przed konferencją, byś spokojnie mógł zaplanować wyjazd do Poznania. Zaproszenie jest podwójne, więc możesz zabrać znajomego trenera. Po konkursie skontaktuje się ze zwycięzcą i przekaże jego dane kontaktowe organizatorowi, który osobiście poda wszelkie informacje odnośnie udziału w konferencji. Zostaniesz wpisany na listę uczestników i wystarczy pojawić się 5 grudnia z dowodem osobistym w Poznaniu.

Dla wszystkich, którzy nie używają facebook’a mam alternatywę! Zapisz się na newsletter PNDD i napisz mi maila pod tytułem “konkurs” na jakub@pilkanoznadladzieci.pl

Wszelkie kwestie sporne rozstrzyga jednoosobowa komisja w postaci mojej osoby!

Osobiście nie byłem jeszcze na Lech Conference, jednak od wielu osób słyszałem pozytywne komentarze na temat tej konferencji. Na pewno jest to świetna okazja do spotkania z wieloma trenerami, wymiany doświadczeń i pozyskania kontaktów, a przede wszystkim do posłuchania wykładów najlepszych praktyków w naszym fachu. Na tegorocznej edycji wystąpią m. in. Dan Abrahams – uważany za lidera w dziedzinie psychologii piłki nożnej. Jest autorem dwóch światowej sławy bestsellerów: „Soccer Brain” and „Soccer Tough”. Jean Kindermans – trener drużyn młodzieżowych w klubie RSC Anderlecht. Christian Metke – trener drużyn młodzieżowych w klubie Hertha BSC (drużyny U10, U11, U12). Krótki cytat ze strony organizatora:

Lech Conference szansą na zmianę

Chcemy przyczynić się do profesjonalizacji piłki nożnej w Polsce. Chcemy wyznaczać trendy i narzucać najwyższe standardy pracy szkoleniowej z młodzieżą. Polska piłka może dołączyć do czołówki europejskiej! Dzisiaj na Lech Conference przyjeżdża ponad 1000 trenerów z całej Polski. Jutro będzie to ważna platforma wymiany najlepszych praktyk dla trenerów z Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji, w tym harmonogram konferencji, znajdziesz na stronie: http://www.lechcup.pl/

Zapisać na konferencję możesz się tutaj:

LC baner

Jednak radzę poczekać do 20 listopada i rozstrzygnięcie losowania, cena wzrasta dopiero od 23.11.2014, więc jeśli szczęście Ci nie dopisze to zdążysz się zapisać bez dodatkowych kosztów.

Warto dodać, że jednocześnie odbywa się też Lech Cup 2014, czyli międzynarodowy turniej U12. Jak nazywają go organizatorzy – to “Liga Mistrzów do lat 12”. W tym roku rywalizować na boiskach w Poznaniu będą Anderlecht Bruksela, Austria Wiedeń, Chelsea Londyn, Dinamo Zagrzeb, Hertha Berlin, Schalke 04 Gelsenkirchen, Sporting Lizbona, Twente Enschede, Lech Poznań.

druzyny

Jesteś już zapisany na konferencje? A może jeszcze się zastanawiasz? Zapraszam do komentarzy pod tym artykułem do rzeczowej rozmowy o konferencji. Może są tutaj osoby, które były na wszystkich edycjach? Chętnie posłucham ich opinii oraz każdej osoby, która już na Lech Conference pojawiła się chociaż raz.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

− 1 = 6