Wideo z treningu – 5 środków treningowych

Wideo z treningu – 5 środków treningowych
15 listopada 2019 Jakub Śpiegowski

Dzisiaj mam dla Ciebie kilka środków treningowych w jednym filmie. Wszystko zostało nagrane podczas zajęć z rocznikiem 2010 (Orlik Młodszy), ale można też wykorzystać je w Żakach.

Całość to tylko 3 minutowe wideo, ale wszystko widać jak na dłoni i jest tam też mój komentarz (tłumaczę przebieg każdego zadania).

Co znajdziesz na tym filmie? Jest tam dokładnie 5 środków treningowych:

  • zabawa “Wyspy”,
  • gra 3 x 1 + BR,
  • gra 3 x 1 + goniący + BR,
  • rozgrzewka w kwadratach,
  • podwójna gra 1 x 1 z podaniem.

Zapraszam do oglądania:

Jak Ci się podoba taka forma? Jasno i przejrzyście? Myślę, że tak! Wszystko dokładnie widać, wszystko wytłumaczone, można od razu testować u siebie na treningu.

Fragmenty treningu zostały wycięte z vloga PNDD. Jeśli ta forma Ci się podoba to oczywiście zerknij także na wspomnianego vloga, tam jest tego dużo, dużo więcej! Pod każdym odcinkiem na YouTubie znajdziesz rozpiskę poruszanych tematów i pokazanych środków treningowych wraz z linkami do odpowiedniej minuty filmu. Wystarczy kliknąć i przechodzić od zabawy do zabawy lub od małej gry do małej gry.

Jest już 12 odcinków, a lada dzień (w każdy poniedziałek) pojawią się kolejne odcinki. Znajdziesz tam pewnie już z 20-30 środków treningowych, które nagrywałem podczas treningu z rocznikiem 2012 (Żak Młodszy) i z rocznikiem 2010 (Orlik Młodszy).

Jeśli masz jakieś pytania co do zabaw i gier pokazanych na tym filmie to pisz śmiało w komentarzu. Wyjaśnię wszelkie wątpliwości.

Więcej środków treningowych znajdziesz w moich publikacjach. Jest już ich kilka, wszystkie możesz przejrzeć w naszym SKLEPIE, ale szczególnie polecam najnowszy e-book “33 małe gry dla Żaków i Orlików”:

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

46 − 39 =