Wideo z treningu – zabawy i gry dla Żaków

Wideo z treningu – zabawy i gry dla Żaków
26 grudnia 2019 Jakub Śpiegowski

Dzisiaj znowu idziemy w wideo! Ostatnio lubię pokazywać Ci jak pracuję właśnie na filmie. Wszystko widać jak na dłoni. Mam dla Ciebie 5 środków treningowych. Wszystkie zostały nagrane podczas zajęć z rocznikiem 2012 (Żak Młodszy), ale możesz je wykorzystać także w starszych grupach (Żak i Orlik).

Film trwa niespełna 4 minuty – możesz dokładnie zobaczyć jak dzieci wykonują konkretne zadania. Jest też oczywiście mój komentarz, czyli instrukcje dla trenera (opisuje na czym polega dana zabawa lub gra).

Oto 5 środków treningowych wyciętych z mojego vloga:

  • zabawa “uwaga, idzie trener”,
  • ćwiczenie – trójkąty ze zwodami,
  • gra 1 x 1 z obiegnięciem,
  • gra 1 x 1 z wprowadzeniem i obiegnięciem,
  • gra 3 x 3 ze strefą strzału (funino).

Zapraszam do oglądania:

Bardzo proste, ale skuteczne rzeczy!

Są to fragmenty mojego vloga PNDD (link do pierwszego z osiemnastu odcinków). Więcej tego typu rzeczy znajdziesz na moim kanale YouTube. Pod każdym odcinkiem vloga jest minutowa rozpiska, gdzie wymieniam wszystkie środki treningowe. Naprawdę łatwo je znaleźć.

Myślę, że w tych 18 odcinkach znajdziesz już kilkadziesiąt zabaw, gier i ćwiczeń. Są tam środki treningowe dla Żaków i Orlików, ale dużą część z nich można wykorzystać także w innych grupach wiekowych.

Jeśli masz jakieś pytania co do zabaw i gier pokazanych na tym filmie to pisz śmiało w komentarzu. Wyjaśnię wszelkie wątpliwości.

Dużo więcej znajdziesz w moich publikacjach. Możesz je znaleźć w SKLEPIE PNDD, ale szczególnie polecam najnowszy e-book “33 małe gry dla Żaków i Orlików”:

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

+ 75 = 76