Zapytaj Trenera PNDD 003 – Co zrobić gdy masz liczną grupę zawodników?

Zapytaj Trenera PNDD 003 – Co zrobić gdy masz liczną grupę zawodników?
13 marca 2019 Jakub Śpiegowski

Kolejny odcinek vloga #ZapytajTreneraPNDD już jest!

Poprzednie odcinki możecie obejrzeć tutaj:

Tym razem mam dla Was kilka pomysłów jak poradzić sobie z liczną grupą zawodników! Często o to pytacie, albo wręcz piszecie, że niektórych rzeczy nie jesteście wstanie zrobić bo macie na treningu 20-25 zawodników.

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jeden trener i 20 zawodników = naprawdę niska efektywność treningu. Sporadycznie może się zdarzyć, ale długoterminowo ciężko prowadzić w takich warunkach wysokiej jakości trening.

Podrzucam 4 pomysły jak wyjść z takiej sytuacji. To oczywiście nie wszystkie, ale od czegoś trzeba zacząć. Jeśli żadnej z tych rzeczy nie jesteście wstanie wprowadzić to trzeba mocno pomyśleć nad organizacją treningu i wyciśnięciu czego się da z takich zajęć. O tym jednak innym razem. Najpierw trzeba szukać lepszych rozwiązań i o tym właśnie mówię w dzisiejszym filmie.

Zapraszam do obejrzenia #ZapytajTreneraPNDD 003 – Co zrobić gdy masz liczną grupę zawodników? Sprawdźcie jak to robię u siebie, a jest co robić, bo w roczniku 2011 mam 60 zawodników!

Jeśli macie jakieś pytania, na które mógłbym odpowiedzieć w ramach cyklu #ZapytajTreneraPNDD to wpisujcie je w komentarzach lub piszcie na maila: jakub@pilkanoznadladzieci.pl.

Zapraszam też do subskrybowania naszego konta na YouTube, wtedy nic Was nie ominie – YouTube PNDD.pl.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

39 − = 35