Zapytaj Trenera PNDD 013 – Jak poradzić sobie z krzykami rodziców na turniejach?

Zapytaj Trenera PNDD 013 – Jak poradzić sobie z krzykami rodziców na turniejach?
2 października 2020 Jakub Śpiegowski

To już 13-ty odcinek z serii #ZapytajTreneraPNDD.

Dzisiaj odpowiadam na pytanie – jak poradzić sobie z krzykami rodziców na turniejach? Niby radzimy sobie z tym coraz lepiej, ale temat wraca jak bumerang. Ostatnio miałem okazję i ogromną przyjemność wykładać na kursie UEFA C w Szczecinie i nawet wśród początkujących trenerów te pytania były jednymi z pierwszych.

Dużo o tym mówię na PNDD, ale widać jeszcze za mało! My trenerzy musimy stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju dla młodych zawodników. Dlatego współpraca z rodzicami i ich edukacja jest nieodzowną częścią naszej pracy. Inaczej być nie może, ale więcej mówię już w samym filmie.

SKLEP TRENERA - NASZE PUBLIKACJE

Zapraszam do obejrzenia #ZapytajTreneraPNDD 013 – Jak poradzić sobie z krzykami rodziców na turniejach? Posłuchaj co ja robię, żeby uniknąć takich sytuacji.

Jest tego trochę, prawda? Tylko pamiętaj, że to dla dobra dzieci! Po prostu musimy “zająć się” rodzicami, żeby dzieci mogły prawidłowo się rozwijać. To są moje metody, uważam, że nie można rodziców odsunąć i wyłączyć z procesu szkolenia. Mogą wtedy narobić dużo szkód gdzieś za naszymi plecami. Lepiej z nimi współpracować!

A Ty jak uważasz? Jakie masz metody na radzenie sobie z “trudnymi” rodzicami?

Jeśli dopiero trafiłeś na cykl #ZapytajTreneraPND to poprzednie odcinki możesz obejrzeć tutaj:

Jeśli masz jakieś pytania, na które mógłbym odpowiedzieć w ramach cyklu #ZapytajTreneraPNDD to zadaj je w komentarzach lub pisz na maila: jakub@pilkanoznadladzieci.pl.

Zapraszam też do subskrybowania naszego konta na YouTube, wtedy nic cię nie ominie – YouTube PNDD.pl.

 

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

67 − 57 =