Zapytaj Trenera PNDD 007 – Komu poświęcać najwięcej czasu na treningu?

Zapytaj Trenera PNDD 007 – Komu poświęcać najwięcej czasu na treningu?
7 sierpnia 2019 Jakub Śpiegowski

Cześć! Witam po wakacyjnej przerwie. Był miesiąc odpoczynku, ale ile można? Trzeba już wracać do piłki. Na sam początek przygotowałem dla Ciebie kolejny odcinek vloga PNDD, czyli #ZapytajTreneraPNDD.

Zacznijmy od pytania – komu poświęcasz najwięcej czasu na treningu? Dzieciom, które przeszkadzają i rozrabiają czy tym, które są grzeczne i wykonują wszystkie zadania tak jak trzeba? Zapewne tym pierwszym. Każdy tak robi, zwłaszcza na początku swojej trenerskiej drogi. Przyznaje się bez bicia, też tak robiłem. Tylko czy tak to powinno wyglądać?

Na każdym webinarze i szkoleniu padają z ust trenerów pytania o to jak radzić sobie z niesfornymi dziećmi. Dlatego w tym odcinku #ZapytajTreneraPNDD postanowiłem powiedzieć wam jakie są moje sposoby i spojrzeć na ten temat troszkę z innej strony, czyli komu poświęcać najwięcej czasu na treningu.

SKLEP TRENERA - NASZE PUBLIKACJE

Zapraszam do obejrzenia #ZapytajTreneraPNDD 007 – Komu poświęcać najwięcej czasu na treningu? Posłuchaj jak to wygląda u mnie i jak wpływa to na trening.

I co o tym sądzisz? Czy tak to powinno wyglądać? Czy widzisz w tej metodzie sens? Daj koniecznie znać i podziel się swoimi uwagami na temat tego tematu. Jak radzić sobie z dziećmi, które rozrabiają i komu poświęcać więcej czasu?

A jeśli dopiero trafiłeś na cykl #ZapytajTreneraPND to poprzednie odcinki możesz obejrzeć tutaj:

Jeśli masz jakieś pytania, na które mógłbym odpowiedzieć w ramach cyklu #ZapytajTreneraPNDD to zadaj je w komentarzach lub pisz na maila: jakub@pilkanoznadladzieci.pl.

Zapraszam też do subskrybowania naszego konta na YouTube, wtedy nic cię nie ominie – YouTube PNDD.pl.

e-book 40 zabaw piłkarskich

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

26 + = 29