Zapytaj Trenera PNDD 009 – Co robić z dziećmi w czasie przerw między meczami na turnieju?

Zapytaj Trenera PNDD 009 – Co robić z dziećmi w czasie przerw między meczami na turnieju?
23 października 2019 Jakub Śpiegowski

To już 9-ty odcinek z serii #ZapytajTreneraPNDD.

Na początek oczywiście pytanie (które zadał trener Marcin na naszej grupie trenerów) – co robić z dziećmi w czasie przerwy między meczami na turnieju?

Ciesze się, że to pytanie padło. Nie jest to może priorytet w naszej pracy, ale uważam, że ten czas można naprawdę produktywnie wykorzystać! Zarówno dla dzieci, jak i dla nas trenerów. Każdy turniej to minimum kilkadziesiąt minut przerw, a czasem nawet 1-2 godziny czasu wolnego. Czas więc podzielić się pomysłami na zagospodarowanie tego czasu!

SKLEP TRENERA - NASZE PUBLIKACJE

Zapraszam do obejrzenia #ZapytajTreneraPNDD 009 – Co robić z dziećmi w czasie przerw między meczami na turnieju? Posłuchaj jak ja wykorzystuję ten czas.

Jak widzisz opcji jest dużo, wszystko zależy od tego ile tych przerw jest, czy turniej odbywa się na hali czy na świeżym powietrzu oraz od tego jak Ty jako trener chcesz ten czas wykorzystać. Można dać czas na swobodną, kreatywną zabawę, ale można też zadbać o wiele innych aspektów, o których mówiłem w tym odcinku.

Oczywiście zachęcam Cię do podzielenia się swoimi pomysłami! Jak Ty wykorzystujesz przerwy podczas turniejów? Daj znać w komentarzach pod tym wpisem.

Jeśli dopiero trafiłeś na cykl #ZapytajTreneraPND to poprzednie odcinki możesz obejrzeć tutaj:

Jeśli masz jakieś pytania, na które mógłbym odpowiedzieć w ramach cyklu #ZapytajTreneraPNDD to zadaj je w komentarzach lub pisz na maila: jakub@pilkanoznadladzieci.pl.

Zapraszam też do subskrybowania naszego konta na YouTube, wtedy nic cię nie ominie – YouTube PNDD.pl.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

+ 51 = 60