Piłkarska praca domowa

Piłkarska praca domowa
16 marca 2020 Jakub Śpiegowski

PIŁKARSKA PRACA DOMOWA

Kilka dni temu pisałem o przymusowej przerwie od treningów. Przyszedł czas na dalsze kroki związane z tą trudną dla nas wszystkich sytuacją. Wczoraj opublikowałem film z piłkarską pracą domową dla zawodników Akademii Piłkarskiej Szczecinek, w której jestem trenerem. 4-minutowe wideo, w których pokazałem kilka ćwiczeń do wykonania w domu, nawet na bardzo małej przestrzeni. Wszystko po to, aby nasi zawodnicy mieli wyzwanie na ten czas wolny od treningów.

Po publikacji tego filmu wielu trenerów pytało mnie o możliwość udostępnienia materiału na ich stronach, profilach klubowych i przekazania go w ręce rodziców małych piłkarzy. Dlatego zrobiłem kilka małych zmian, tak by wideo było bardziej neutralne i żeby każdy mógł skorzystać z tej pracy domowej.

Zachęcam do udostępniania filmu na waszych profilach, stronach klubowych, fanpage’ach szkółek piłkarskich i do przesyłania go rodzicom małych piłkarzy. Korzystajcie i dajcie swoim podopiecznym materiał do ćwiczeń w domu. Jeśli przy okazji oznaczycie profil Piłka Nożna Dla Dzieci to będzie mi bardzo miło!

FILM – UDOSTĘPNIJ I POKAŻ SWOIM ZAWODNIKOM

Film dostępny jest na FB – TUTAJ (można udostępniać).
Film dostępny jest na YT – TUTAJ (można przesyłać link mailem/komunikatorem).
Film dostępny jest też tutaj na blogu (można przesyłać link), zapraszam do oglądania:

Na początku myślałem o tym, żeby nakręcić film na boisku, ale to przecież praca domowa. Trwa przerwa od treningów, w miarę możliwości musimy przebywać w domach, więc nie mamy zbyt dużo miejsca do dyspozycji. Dlatego film ostatecznie powstał w moim niewielkim salonie. Myślę, że to pozytywnie zadziała na wyobraźnię twoich podopiecznych i zachęci ich do codziennych ćwiczeń.

Powodzenia!

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

82 − = 75